Nothing ukazuje nabíjecí krabičku nových sluchátek

Od představení prvních sluchátek Nothing neuplynul ještě ani rok a už je pomalu odhalován novější model. Nabíjecí krabička představená na londýnské módní show bude mít tvar válce.

Nothing Phone (1) dostal vylepšení fotoaparátů a opravena byla hromada chyb. Co se zlepšilo?

Vývojáři Nothing OS vydali novou aktualizaci, která telefonu Phone (1) přináší vylepšení fotoaparátů. Opravena také byla spousta chyb, které třeba způsobovaly trhání aplikací.

Pracuje Nothing na dalším telefonu? Známe možné specifikace

O telefon Nothing Phone (1) je velký zájem, hlavně kvůli nevšednímu designu. Zdroje serveru The Mobile Indian proto tvrdí, že se britský startup pokusí zabodovat i s cenově dostupnější variantou.

Nothing Phone (1) má velké problémy s obrazovkou

Chytrý telefon z dílny britského startupu Nothing je na trhu teprve chvíli, přesto se už potýká s vážnými problémy, které se týkají displeje. Co se uživatelům děje?

Proměňte svůj mobil v Nothing Phone (1) díky polepům a obalům

Společnost Nothing nedávno vydala svůj první telefon Phone (1), který se pyšní slušnou výbavou a nezvyklým designem. Právě z něj si utahuje dbrand a vyrábí polepy a kryty s názvem Something.

YouTuber odkryl záda Nothing Phone (1), takhle telefon vypadá uvnitř!

Jak vypadá telefon Nothing Phone (1) pod unikátním povrchem zad? Ve videu to ukazuje YouTuber, který tato záda z telefonu odejmul. Dívejte se, co zařízení pod designově zpracovaným povrchem schovává.

Unikátní Nothing Phone (1) je tady! Známe i cenu

Nothing nás na příchod svého prvního telefonu připravuje už nějakou dobu. Poté, co jsme se včera dočkali prvních obrázků vyfocených telefonem, o něm už dnes víme všechno.

Tyto fotografie byly pořízeny mobilem Nothing Phone (1)

Společnost Nothing nám postupně odhaluje další informace o telefonu Phone (1). Nyní přišly na řadu kamery, známe specifikace a zveřejněny byly i samotné obrázky. Podívejte se sami.

Nothing Phone (1) překvapivě nebude dostupný v USA

Společnost Nothing se připravuje na spuštění úplně prvního telefonu Phone (1). To přijde už velmi brzo, už příští měsíc. Proto o zařízení slýcháme častěji než kdy dříve.

Telefon od Nothing se ukázal na prvním obrázku

První obrázek plánovaného telefonu z dílen Nothing firma ukázala na svém Twitteru. Jak to zatím vypadá, podle designu zad bude rozpoznatelný na první pohled kohokoliv.

Nothing phone (1) se chce odlišit, ale inspiruje se od Apple

Na první telefon od britské společnosti Nothing, kterou založil bývalý šéf OnePlus Carl Pei, netrpělivě čeká celý svět. A teď byly zveřejněny nákresy zadní plochy telefonu.

Nothing Launcher je dostupný na všech zařízeních od Android 11

Nothing náhled toho, jak bude vypadat jeho nástavba na Android předvádí prostřednictvím aplikace. Ta na váš Android přinese řadu designových prvků, které Nothing plánuje využít i u svého mobilu.

Nothing potvrdil mobilní telefon, chce být rivalem Apple

Nothing na své středeční konferenci sice neukázal specifikace ani vzhled svého telefonu, potvrdil jej ale a zmínil i vlastní nástavbu na operační systém Android. Firma chce vybudovat ekosystém.

Na tomto obrázku nejspíš Carl Pei drží nový Nothing telefon

Na internetu se objevil obrázek, na kterém Carl Pei ukazuje telefon některému z výkonných ředitelů. Stalo se tak na technologické konferenci. Jde nejspíš o vůbec první pohled na blížící se novinku.

Společnost Nothing chystá vlastní smartphone a vyšla nová aplikace pro studenty

Společnost Nothing, jež je známá například díky bezdrátovým sluchátkům, chystá vlastní smartphone. V App Store se objevila nová aplikace, která může usnadnit život některým studentům.

Carl Pei se Snapdragonem odhalují spolupráci

Carl Pei před rokem oznámil, že odchází z vedení OnePlus a založil firmu Nothing. Firma stihla vydat sluchátka Nothing ear (1) a tento rok by podle náznaků mohl být smartphone.

Ferrari spolupracuje s Qualcommem a Instagram umožní hromadně mazat příspěvky

Vítejte u nového Stručně, dnes výjimečně v pátek. Ferrari bude spolupracovat s Qualcommem a Instagram konečně dovolí mazat příspěvky hromadně, čímž ušetříme čas.

Stylová sluchátka Nothing také v černé?

Podle fotek, které putují internetem, by dalším produktem start-upu Nothing měla být černá edice bezdrátových sluchátek Nothing ear (1). Vypadají fantasticky!

Konečně iPhone bez notche?!

Pokuta pro Amazon, nový patent Applu, průhledné sluchátka od společnosti Nothing a taky nejnovější grafika od AMD. To vše v tomto souhrnu novinek!

Bezdrátová sluchátka Ear (1) od Nothing oficiálně představena

Firma Nothing v čele se spoluzakladatelem OnePlus Carlem Pei představila svůj první produkt; true wireless sluchátka s aktivním potlačením okolního zvuku a průhlednou krabičkou.

Superchaty pod videi, průhledná sluchátka a Oculus Quest s dvojnásobným úložištěm

Přídavné baterie k iPhonům, Intel možná konečně porazí AMD a mnoho dalších novinek ve čtvrtečním technologickém Stručně!