Zobrazit vše ve dne 22. 5. 2023

Super funkce za dostupnou cenu! - Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Sluchátek na trhu nalezneme nepřeberné množství. Vybrat tak ty nejlepší není jednoduché. Dnes se podíváme na bezdrátová sluchátka HIVE Pins 3 ANC, která přes svou cenu, nabízí kvalitní funkce.

Představen smartphone Realme Narzo N53. Kopíruje iPhone?

Realme představilo smartphone Narzo N53, který brzy zamíří na indický trh. Ačkoliv zrovna neokouzlí svou výbavou, zajímavý je po designové stránce, jelikož připomíná nové iPhony.

Vydání Nothing Phone (2) bude mít na starost bývalý šéf marketingu OnePlus

Letos v létě vyjde další smartphone od britské společnosti Nothing. O jeho vydání se postará muž s bohatými zkušenostmi – bývalý šéf marketingu ve firmě OnePlus.

Snapdragon 8 Gen 3 nabídne slušný výkon, ale Genshin Impact mu stále dělá problém

Spustí to Genshin Impact? Otázka, která řadu fanoušků zajímá při vydání nového čipsetu. Snapdragon 8 Gen 3 toto akční anime RPG sice rozjede, ale na 60 FPS při FullHD to ani tentokrát nevypadá.

DxOMark: Google Pixel 7a má srovnatelný displej s iPhone 14 Plus

Testeři serveru DxOMark udělili smartphonu Google Pixel 7a dostatečný počet bodů, aby se umístil na 11. místě žebříčku mobilů s nejlepším displejem. Skončil tak stejně jako iPhone 14 Plus.

Twitter nově umožňuje předplatitelům nahrávat dvouhodinová videa

Jedna z největších sociálních sítí Twitter dále rozšiřuje možnosti své prémiové služby, Twitter Blue. Předplatitelé služby nově mohou na platformě nahrávat až dvouhodinová videa.

Konec iPhonů, jak je známe dnes? Apple k tomu chce použít AI

Apple se chce svézt na vlně popularity AI ještě víc a nové inzeráty nasvědčují tomu, že má v plánu proměnit iPhony skrz generativní nástroje. Půjde o velký, nebo malý převrat?