Zobrazit vše ve dne 18. 7. 2022

Xiaomi Smart Speaker IR se dá ovládat hlasem i ovladačem, má praktický design

Xiaomi vydalo chytrý reproduktor s názvem Smart Speaker IR, který potěší svým praktickým designem. Potěší velký panel zobrazující čas nebo prostorový zvuk.

Samsung ohlásil svou dosud nejrychlejší GDDR6 paměť

30% zlepšení oproti předešlým nabízeným videopamětím nabídne Samsung výrobcům grafických karet. Jejich nová generace bude nejspíš právě tyto operační paměti využívat.

Proměňte svůj mobil v Nothing Phone (1) díky polepům a obalům

Společnost Nothing nedávno vydala svůj první telefon Phone (1), který se pyšní slušnou výbavou a nezvyklým designem. Právě z něj si utahuje dbrand a vyrábí polepy a kryty s názvem Something.

iPhony budou dražší. Výrazně.

Úniky odhalují výrazné zdražení nové řady iPhonů. Telefony z dílen Applu doplácejí na rozšířené problémy v celém výrobním řetězci. Ty nakonec zaplatí zákazníci.

Na úložiště Webbova teleskopu by se nevešlo Warzone

Webbův vesmírný teleskop je bezpochyby jedním z těch nejpokročilejších strojů, které lidstvo sestavilo. Přesto by se na jeho úložiště nevešlo třeba ani Warzone.

Chrome OS Flex je připraven oživovat staré a pomalé počítače

Společnost Google kromě Androidu vyvíjí i operační systém Chrome OS určený počítačům a notebookům. Pro jeho instalaci místo Windows nebo macOS je vhodný Chrome OS Flex. Vyšla jeho stabilní verze.