Zobrazit vše ve dne 16. 7. 2022

Uber záměrně porušoval zákony a využíval násilí na řidičích

Nad Uberem se stahují mračna. Téměř 200 novinářů zkonstruovalo objemné spisy informací, které dokazují, že americká společnost porušovala zákony a ovlivňovala francouzskou vládu.

Facebook umožní vytvoření více účtů

Podporu více profilů pod jedním účtem testuje Facebook. Doteď sekundární účty zakazoval. Velká změna má platformu o něco přiblížit mladým.

Téměř polovina mladých hledá radši na TikToku než Googlu

Asi 40 % lidí z generace Z se kvůli vyhledávání obrací spíše na sociální sítě, jako je TikTok a Instagram, než na Google. Vyplývá to z dat, která poskytuje sám vyhledávač.

Takhle budou vypadat hodinky Amazfit GTR 4 a GTS 4

Uniklé rendery ukazují, jak budou vypadat hodinky Amazfit GTR 4 a GTS 4. Společně s nimi unikly i klíčové specifikace obou nových modelů hodinek z dílen Amazfit.

Už i Razer má vlastní zařízení pro ovládání streamu, potěší hlavně přizpůsobitelností

Společnost Razer se rozhodla konkurovat známým výrobcům periferií pro ovládání živého vysílání. Představila proto Stream Controller, který náročné uživatele potěší hlavně svou přizpůsobitelností.

Microsoft varuje před velkou vlnou phishingových útoků

Dávejte si pozor, na jaké odkazy v e-mailech klikáte. Stále rozšířenější jsou totiž phishingové útoky, které jsou schopné obejít i dvoufázové ověření vašich účtů.

Pravděpodobně známe datum odhalení procesorů Raptor Lake

To, že Intel připravuje procesory Raptor Lake, víme už dlouho. Nyní ale známe přesné datum konference, na níž zřejmě budou oficiálně představeny. Těšit se můžeme i na inovace z cloudu nebo AI.

Qualcomm si své další vlajkové čipsety nechá vyrábět pouze od TSMC

Společnost Qualcomm svými vlajkovými loděmi čipsetů zabodovala. Snapdragon 8 Gen 1 vyráběla společnost Samsung, od jeho plusové verze se ale přešlo k TSMC. Tam Qualcomm nadále zůstane.

YouTuber odkryl záda Nothing Phone (1), takhle telefon vypadá uvnitř!

Jak vypadá telefon Nothing Phone (1) pod unikátním povrchem zad? Ve videu to ukazuje YouTuber, který tato záda z telefonu odejmul. Dívejte se, co zařízení pod designově zpracovaným povrchem schovává.