Grafické karty opět zdražují

Nová data ukazují pokračování obráceného trendu z minulého měsíce, ceny se stále více vzdalují RRP. Musí se něco stát, jinak by se totiž ani příští rok nemusely dostat do normálu.

DLSS od Nvidie zlepšuje plynulost ve více než 100 hrách. Blíží se DLAA

Umělá inteligence od Nvidie se rozrůstá. Společnost se pochlubila, že technologii DLSS podporuje dalších 28 her. Mezitím dorazily nové ovladače a o pozornost se hlásí DLAA.

Co se stane, když do PS5 nainstalujete levné SSD?

Sony sice zveřejnila hardwarové požadavky na SSD pro PS5, to ale neznamená, že by do konzole nebylo možné nainstalovat levné SSD. Jak moc se zpomalí načítání her?

Součástí lineupu LG pro práci z domova je all-in-one s RTX 3080

Práce z domova nebude kvůli pandemii úplné tabu asi už nikdy, právě proto LG představilo několik zařízení, která by právě při práci z domova mohla být užitečnými společníky.

Amazon omylem odhalil nové Kindle Paperwhite

Úniky jsou v technologickém světě na denním pořádku, ne často se ale stane, aby svůj produkt omylem ukázala společnost, která jej vyrábí. Právě to se nejspíš stalo Amazonu s Kindle Paperwhite.

Ikea ve spolupráci s Asus ROG představila nábytek pro hráče

Společnost Ikea představila novou řadu, která vznikla ve spolupráci s Asus Republic of Gamers, a zaměřuje se na trh chytrých domácností s produkty souvisejících s videohrami.

GoPro HERO10 zvládne 60 fps v rozlišení 4K

GoPro představilo další vlajkovou loď řady akčních kamer. Nejnovější generace dostává lepší čip a možnost při rozlišení 5,3K natáčet šedesáti snímky za sekundu.

Tahle krabička od IKEI udělá z téměř každého stolu bezdrátovou nabíječku

Díky Sjömärke od IKEI můžete z téměř každého stolu udělat takový, který vám bezdrátově dobije třeba telefon či sluchátka. Krabičku stačí ze spodní strany připnout na stůl.

Sennheiser představil sluchátka s potlačením hluku za zajímavou cenu

Sennheiser není na poli sluchátek neznámým jménem, a to ani v Česku. Teď představil nová bezdrátová sluchátka, která za rozumnou cenovku nabídnou aktivní potlačení hluku.

Je tu další SSD pro PlayStation 5. Tentokrát od dceřiné společnosti Sony

Jen pár dní po vydání klíčového updatu, který umožňuje rozšíření úložiště konzole PlayStation 5, představila dceřiná společnost Sony novou řadu kompatibilních disků. Mají vynikající parametry!

Mi Band 6 nabídne bezkontaktní platby v Evropě. Jak je na tom ČR?

Chytrý náramek Xiaomi Mi Smart Band 6, který je známý také jako Mi Band 6, konečně zavádí NFC platby i mimo domovskou Čínu, kde má tuto funkci už po několik generací. Má to ale jeden háček…

Z Mozilly teď defaultní prohlížeč uděláte jedním klikem

Windows 10 aplikacím nepřenechává možnost nastavit sami sebe jako základní, Mozzile se ale s novou verzí podařilo opatření obejít, stejně jako Edge jej tak nastavíte defaultně jedním klikem.