Unikl Windows 11. Co nabídne za novinky?

Windows se nové verze už nějakou dobu nedočkal. Podle nových úniků se ale už moc nenačekáme, unikla totiž téměř dokončená verze Windows 11.

Ohebný telefon od Google stále míří k letošnímu představení

Mnohokrát uniklý ohebný telefon Google je nejspíš stále v plánu. Nejnovější úniky naznačují, že by mohl být případnému představení velice blízko. Google přípravy vlastního ohebného telefonu nepopírá.

Xbox má na Dolby Vision a Atmos dvouletou exkluzivitu

Článek na oficiálním blogu francouzské pobočky Microsoftu nedopatřením prozradil skutečný důvod, proč PlayStation 5 nemá ani Dolby Vision ani Dolby Atmos.

Nintendo představí výkonnější Switch Pro ještě před E3

Nový model s větším displejem a výkonnějším hardwarem má nahradit původní Switch, který už je na trhu čtvrtým rokem. Cena ale bude zřejmě o něco vyšší.

Samsung představí „nejsilnější Galaxy zařízení“

Bude to nový mobil nebo snad tablet? Indicie napovídají, že by mohlo jít spíše o notebook. Kdy se tiskovka uskuteční a kde ji sledovat?

Další tiskovka Applu se uskuteční 20. dubna

Chytrá asistentka Siri prozradila datum konání speciální tiskové konference. Co Apple na své keynote odhalí?

Nástupce herního monitoru Samsung G9 nabídne bezkonkurenční jas

Pokud jsou informace na čínském e-shopu pravdivé, nástupce Samsung Odyssey G9 bude prvním monitorem s certifikací Display HDR 2000. Co od něj čekat?

Disney pracuje na „skutečném“ světelném meči. Už má funkční prototyp

AKTUALIZOVÁNO: Manažer zábavních parků společnosti Disney představil na tiskové konferenci novou atrapu lightsaberu. Od toho filmového je prý k nerozeznání.

Intel možná testuje grafické karty pro hráče

Společnost Intel, která se roky pohybovala pouze na trhu s procesory, v lednu představila vlastní grafické karty. Teď jsme možná viděli, jak Intel testuje karty, které by konkurovaly AMD a NVIDII.