Obrázky herního mobilu ASUS ROG Phone 6, jeho ovladače i obřího chladiče

Nedávno jsme se dozvěděli informace o telefonu ROG Phone 6, chyběl nám ale jeho design. To už ovšem neplatí, leaker Evan Blass zveřejnil, jak vypadá telefon, jeho ovladač i chladič.

Lepší verze telefonu Black Shark 5? Únik odhaluje její specifikace

Herní telefony Black Shark 5 a jeho Pro verze byly uvedeny na celosvětový trh teprve nedávno, přesto se už údajně připravuje další kousek. Nabídne třeba lepší čip.

OnePlus chystá další chytré hodinky a jiné příslušenství. Konkurence pro Samsung či Xiaomi?

Společnosti OnePlus se hodinky v minulosti moc nevyvedly, přesto ale hodlá v této branži setrvat. Ve třetím kvartálu letošního roku budou zřejmě představeny hodinky, náramek a bezdrátové špunty.

Za chvíli dorazí telefon POCO X4 GT s procesorem Dimensity 8100

Telefon POCO X4 GT by měl dorazit už za chvíli, konkrétně 23. 6. Podle spekulací by se mělo jednat o napodobeninu Redmi Note 11T Pro, poháněn bude čipem Dimensity 8100.

Ohebná Motorola Razr 3 bude mít údajně velmi slabou baterii

Společnost Motorola připravuje skládací telefon Razr 3, jeho obrázky už před měsícem unikly na internet. Nyní se dozvídáme i něco o jeho ceně. Nabídne za ni dobrý výkon, ale baterie je opravdu špatná.

AMD údajně pracuje na čipech pro novou generaci Steam Decku

Steam Deck je na trhu teprve chvíli a spousta lidí na něj stále čeká. Přesto už má AMD pracovat na novém APU pro druhou generaci tohoto přenosného počítače ve stylu handheldu.

Známe data vydání ohebných telefonů a hodinek od Samsungu?

Nedávno jsme se díky únikům dozvěděli širokou škálu informací o skládacích telefonech Z Flip 4 a Z Fold 4. Nyní se spekuluje o jejich barvách a datu vydání. Řeší se i hodinky Galaxy Watch 5.

Apple možná vydá iPad Pro se 16 GB RAM a čipem M2

Vlajkový čip M2 bude prvně použit v notebooku MacBook Air, přáli bychom si jej ale i v jiných zařízeních, třeba iPadech. Jeden takový by mohl vyjít ještě letos a možná nabídne 16 GB RAM.

TSMC údajně začne vyrábět čipy M2 Pro ještě letos

Na konferenci Apple WWDC nám byl představen nový vlajkový čip M2. Přestože první zařízení s ním bude dostupné v červenci, spekuluje se už o výrobě čipů M2 Pro.

Unikly specifikace ohebných telefonů Samsung Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4

Leakeři Yogesh Brar a Iceuniverse na sociální síť Twitter přinesli informace o připravovaných ohebných smartphonech Samsung Z Flip 4 a Z Fold 4. Budou velmi výkonné.

Druhou generaci Tensoru od Google bude vyrábět Samsung, ne TSMC

S letošní řadou telefonů Pixel přijde i nová generace čipsetu Tensor od Google. Pro ten společnost zvolila výrobu na 4nm architektuře Samsungu, místo té od TSMC.

Spuštění nové karty GTX 1630 se odkládá, bude pomalejší než GTX 1050 Ti

Nvidia odložila start své nové nejslabší karty v nabídce. Půjde o model GTX 1630, vůbec první třicítkový mezi řadou GTX. Bude ještě slabší, než starší GTX 1050 Ti.