Intel Alchemist se nejspíš vyrovná RTX 3070 Ti

Intel se postupně na poli grafických karet snaží prorazit, jeho první dedikovaná desktopová karta mířená na hráče by mu v tomto úkolu podle úniků mohla dobře posloužit.

Co čeká nový iPhone lineup?

Úniky a spekulace ukazují jak vizáž, tak hardwarové parametry nové série mobilních telefonů Apple. Dočkat bychom se měli dvojitého průstřelu i 120Hz displeje na všech modelech.

Apple VR se výkonem i cenou vyrovná MacBooku Pro

Nová dávka spekulací o VR brýlích od Applu. Co bude headset pohánět, co bude umět, kolik bude stát a jak se vlastně bude jmenovat?

Android 13 usnadní skenování QR kódů

Nová verze operačního systému pro mobilní telefony by měla umět spustit čtečku QR kódu z panelu rychlého spuštění nebo dokonce ze zamykací obrazovky. A to není všechno!

Nový iPhone SE bude zřejmě představen dříve, než se čekalo

Nová verze nejlevnějšího iPhonu by měla být podle Marka Gurmana z agentury Bloomberg představena už na jaře. Jaké novinky přinese nový iPhone SE?

Sluchátka AirPods Pro 2 budou ve znamení revolučních změn

Analytik Ming-či Kuo očekává, že nová generace sluchátek AirPods Pro od Applu přinese podporu bezztrátového zvuku, nový design a chytřejší krabičku pro nabíjení.

Apple bude opět ubírat. O co přijde iPhone tentokrát?

Po odstranění jack konektoru z iPhonu a sluchátek a nabíjecího adaptéru z krabičky telefonu se Apple údajně chystá na další „redukci.“ Shoduje se na tom hned několik nezávislých zdrojů.

Oppo si patentovalo tři mobily se zadním displejem

Všechny mají displej na ostrůvku s kamerou, liší se však velikosti a tvarem obrazovek. K čemu je takový sekundární displej vlastně dobrý?

Headset virtuální reality od Apple bude nejspíš zaměřen na hráče

Nové úniky ukazují, že spekulovaný headset virtuální reality od Apple bude chtít zacílit na hráče, nabídl by tak třeba i vlastní obchod s aplikacemi. Dříve se mluvilo spíše o testovacím zařízení.

Nové rendery Pixel Watch ukazují bezrámečkový design

Známý leaker Jon Prosser ukázal nové rendery připravovaných hodinek z dílen Google. Předvedení jeho systému na vlastním produktu bude společnost chtít evidentně vyladit co nejlépe.

Vylepšená verze karty RTX 2060 nezvětší jen videopaměť

Spekulace o aktualizované verzi karty RTX 2060 od Nvidia začínají nabírat na vážnosti. Zařízení by mělo posloužit jako levnější verze RTX 3060 s doufejme větší dostupností.

Stylová sluchátka Nothing také v černé?

Podle fotek, které putují internetem, by dalším produktem start-upu Nothing měla být černá edice bezdrátových sluchátek Nothing ear (1). Vypadají fantasticky!