Aplikace přináší Dynamic Island z iPhonu na Android

Nadchlo vás softwarové řešení průstřelu iPhonů 14, které jej při zobrazování notifikací „nechá zmizet“? Aplikace z Play Store tuto funkcionalitu přináší i na Android.

Zapomeňte na úniky; Pixel Watch ukázal Google sám

Po nespočtech úniků o již potvrzených Pixel Watch nabízí Google jejich zatím nejkomplexnější video, které je ukazuje ze všech stran. Jak budou vypadat na ruce?

Nothing ukazuje nabíjecí krabičku nových sluchátek

Od představení prvních sluchátek Nothing neuplynul ještě ani rok a už je pomalu odhalován novější model. Nabíjecí krabička představená na londýnské módní show bude mít tvar válce.

AMD zlevňuje grafiky Radeon RX 6000, připravuje se na vydání nové řady

AMD se připravuje na vydání nové řady grafických karet tím, že snižuje ceny té současné. Kupříkladu karta Radeon RX 6900 XT je nyní o 30 % levnější než dříve.

Procesor AMD Ryzen 9 7950X boří světové rekordy

Procesor Ryzen 9 7950X dostal v benchmarkovacích softwarech takové skóre, že se dle žebříčku HWBOT stává nejlepším 16jádrovým procesorem světa. Byl také přetaktován nad 7 GHz.

OnePlus 11 Pro prý nabídne výkonný čipset Snapragon 8 Gen 2 a 120Hz displej

Na povrch vyplavaly možné specifikace telefonu OnePlus 11 Pro. Pochlubit se má výkonným čipsetem Snapdragon 8 Gen 2, 120Hz displejem v rozlišení QuadHD+ nebo 5000mAh baterií se 100W nabíjením.

Levná venkovní kamera Xiaomi AW300 má režim nočního vidění

Xiaomi v Číně představilo levnou venkovní kameru, která dokáže nahrávat záběry v rozlišení 2K. Disponuje také infračervenými světly, díky nimž dokáže vidět i ve tmě.

GALAX bude vyrábět nové grafiky od Nvidie s anime designem

Výrobce grafických karet GALAX uvede na trh grafické karty Nvidia ve speciální anime edici. Mimo jiné potvrzuje, že RTX 4080 16GB a RTX 4080 12GB mají jiný grafický čip.

Pociťte novou realitu, láká trailer na PlayStation VR2

Sony zveřejnila trailer na novou generaci virtuální reality pro PlayStation 5. Společnost na PlayStation VR2 láká hráče s tím, že pocítí novou realitu. Hry mají vytvářet i nezávislí tvůrci.

Apple zvyšuje ceny na App Storu v mnoha zemích včetně Slovenska

Apple oznámil zvýšení cen na App Storu ve všech zemích, kde se platí eurem. Důvodem je současné oslabení měny vůči americkému dolaru. Zdražení se však týká i dalších zemí.

Představen handheld od Logitechu pro cloudové nebo mobilní hraní

Logitech konečně představil svůj handheld, který je určený pro cloudové hraní. Náročné tituly si půjde zahrát přes platformy jako Nvidia GeForce Now nebo Xbox Cloud Gaming. Potěší i mobilní hráče.

Je libo herní telefon v edici inspirované Batmanem?

ASUS nakonec opravdu představil speciální edici telefonu ROG Phone 6, která je inspirovaná Batmanem. Ve stylovém balení najdete několik hraček, včetně malé repliky ikonického světlometu.