Které hry běží na Steam Decku? Odpoví Deck Verified

Uvedení handheldu Steam Deck na trh se blíží a Valve při této příležitosti reviduje kompletní nabídku Steamu. Uvidíte, které hry na Steam Decku bez problémů běží.

Další novinka v nabídce Applu – hadřík s logem a pořádnou cenovkou

Kromě nových sluchátek, notebooků a nový barevných variant se v nabídce oficiálního Apple Store včera objevil také čistící hadřík. Internet pobavila cena kusu látky a údaje o „kompatibilitě.“

Sony hledá zkušeného softwarového inženýra. Bude pracovat na spekulovaném PlayStation 5 Pro?

Pracuje Sony na výkonnější verzi PlayStationu 5 po vzoru PS4 Pro? Takové zprávy se nesou internetem. Vyvolal je inzerát společnosti, který hledá vedoucího softwarového inženýra.

Apple představil MacBooky s výřezem v displeji a AirPods 3

Již druhá podzimní konference Applu proběhla podle očekávání. Byly představeny nové MacBooky Pro s novými čipy i sluchátka AirPods 3. generace. Došlo ale i na pár překvapení. Zde je stručné shrnutí.

Canon čelí 110milionové žalobě, protože vypíná skenery tiskáren po vyprázdnění toneru

Světoznámý výrobce kamer a tiskáren Canon čelí 110milionové žalobě, protože u svých multifunkčních tiskáren po vyprázdnění zásobníku na inkoust vypíná i funkce na něm nezávislé.

Clubhouse přináší zajímavé novinky pro hudebníky

Clubhouse je populární aplikace, ve které si například i hudebník může udělat malé vystoupení a třeba tím zaujme nové posluchače. Právě umělcům je věnována nová aktualizace.

Dbrand končí s bočnicemi pro PS5. Sony přirovnává k teroristům

Právníci Sony si došlápli na dalšího výrobce barevných bočnic pro konzoli PlayStation 5. Tentokrát nešlo o partu podnikavců, nýbrž o prémiovou značku Dbrand. Ta kontruje otevřeným dopisem plným emocí.

Nové paměti od Galaxu jsou „kompatibilní“ s legem

Ano, řeč je o slavné dánské stavebnici. Paměťové moduly značky Galax si můžete pomocí kostiček „vytunit“ podle libosti. V minulosti firma uvedla do prodeje i grafickou kartu s legem.

Lenovo představilo nové tablety a notebooky; mezi nimi i ultralight s OLED panelem

Lenovo na své konferenci Tech World představilo řadu nových produktů. Mezi nimi jsou laptopy, tablety, monitory i IdeaPad Slim 7 Carbon; lehký notebook s OLED panelem.

Kingston ohlásil ultra rychlé NVMe SSD

Společnost Kingston ohlásila svůj nový PCIe 4.0 NVMe SSD se jménem KC3000. Na disku je zajímavá jeho vysoká rychlost a zároveň možnost velké kapacity na poměry SSD.

Valve vyhazuje hry ze Steamu a konkurenční Epic je vítá

Společnost Valve na Steamu zakázala hry, které umožňují obchodování s NFT a kryptoměnami. Konkurenční Epic Games Store je vítá, ale musí dodržet určité podmínky.

Alienware oslavil narozeniny představením nové vlajkové lodi

Výrobce herních počítačů Alienware slaví 25 let od založení. Při této příležitosti shrnul své největší úspěchy, a hlavně představil redesign své desktopové řady Aurora.