I Spotify už má svého konkurenta Clubhouse

S variacemi na styl populární aplikace Clubhouse se v posledních měsících roztrhl pytel a Spotify rozhodně nechce být pozadu. Světu ukázal svůj „Spotify Greenroom“.

Facebook začíná testovat reklamy uvnitř placených her v Oculus Quest 2

Technologický gigant Facebook experimentuje s reklamami uvnitř her své platformy Oculus Quest 2. I do placených titulů by se tak mohly dostat třeba billboardy s personalizovanou reklamou.

PlayStation VR 2 může vyjít už v roce 2022

Nový headset pro virtuální realitu od Sony pro PlayStation 5 možná vyjde dříve, než si většina z nás myslí. Agentura Bloomberg uvádí, že by nová generace headsetu měla vyjít koncem příštího roku.

Jeff Bezos do vesmíru poletí prvním letem své společnosti

Blue Origin do vesmíru první let s lidskou posádkou pošle v červenci a zakladatel na něm nebude chybět. Letu se přímo zúčastní společně s bratrem. Další lístek je momentálně v aukci.

Nvidia má přestat vyrábět karty RTX 2060 ve prospěch série RTX 30

Asi nejvýznamnější výrobce grafických karet teď nejspíš znovu ukončuje produkci karet RTX 2060. Série RTX 30 tak dostává plnou prioritu.

Anonymous pohrozila Elonu Muskovi za manipulaci s cenou kryptoměn

Případné útoky mezinárodního hackerského uskupení by na miliardáře měly cílit kvůli jeho tweetům, které už několikrát obrátily kryptoměnový trh vzhůru nohama.

Souhrn z prezentace Razeru: Nabušený notebook, prémiový herní monitor i respirátor

Společnost Razer během E3 prezentace ukázala velmi výkonný notebook, nový prémiový monitor určen pro hráče i svůj respirátor s povrchovou úpravou proti zamlžování.

NASA na Venuši po dekádách pošle dvě nové mise

Venuše na první pohled vypadá jako ideální místo pro kolonizaci, problémem jsou tu ale vysoké teploty. Dvě nové mise od NASA chtějí zjistit, proč tomu tak je.

Microsoft představil na E3 i nový hardware – ledničku

Ještě letos si budou moci zájemci koupit miniledničku v designu konzole Xbox Series X. Microsoft trumfnul hatery a posměváčky, kteří si utahovali z podoby konzole. Mem se stal realitou.

Nahlédněte do prvního muzea grafických karet!

V čínském Šen-čenu se právě otevírá první muzeum grafických karet, které mapuje vývoj od 80. let až do současnosti. Na výstavě se významnou měrou podílela i NVIDIA. Co je v muzeu k vidění?

Shrnutí vývojářské konference Apple

Ano, je to opět tady. Jeden z největších výrobců mobilů na konferenci pro vývojáře představil řadu zajímavých novinek a my samozřejmě byli u toho; podívejte se s námi na souhrn novinek.

Nová aktualizace pro PlayStation 5 a DualSense

Sony prostřednictvím aktualizace vylepšila stabilitu systému konzole PlayStation 5 a opravila několik dalších problémů, s nimiž se mohli majitelé hardwaru setkat.