AMD představí procesory Ryzen 7000 už na konci srpna

Už nějakou dobu víme, že se procesorů Ryzen 7000 z dílny AMD dočkáme ještě v tomto kvartálu. Sama společnost ale nyní potvrzuje, že procesory ohlásí už na konci srpna.

YouTuber vytvořil robota, který vám střílí pod nohy LEGO kostičky

Adam Beedle má zajímavé nápady, na konci minulého roku vytvořil robota, který mu střílel Nerf zbraní do obličeje. Nyní ale přešel k zařízení, jež oběti střílí LEGO kostičky pod nohy.

AirTag pomohl k dopadení zloděje a navrácení cenností

AirTag není oproti ostatním produktům od Applu tak známý, přesto se ale jedná o šikovnou pomůcku. To se opět potvrdilo, v USA díky němu policisté dopadli zloděje a navrátili cennosti majiteli.

Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022 nabídne 120Hz displej a vynikající výdrž

Lenovo připravuje nový vlajkový tablet. Xiaoxin Pad Pro 2022 nabídne velice slušný displej i baterii a očekává se, že si poradí i s náročnějšími hrami. Jde bohužel o čínskou exkluzivitu.

Reklamy se budou objevovat na iPhonu v dalších nativních aplikacích

Insider Mark Gurman přinesl zajímavou informaci týkající se reklam na dalších předinstalovaných aplikacích na iPhonech. Dotkne se to každodenního používání zařízení?

Microsoft kazí phishingové útoky ruských hackerů na evropské cíle

Společnost Microsoft sledovala skupinu SEABORGIUM, která pochází z Ruska, už od roku 2017. Své oběti se snaží nalákat na dokument s podvodným odkazem, který z ní dostane přihlašovací údaje.

Obří herní monitor od Samsungu je dostupný k předobjednání, nejde o levnou hračku

Společnost Samsung není na poli herních monitorů nováčkem, svou řadu Odyssey obohacuje o nový kousek. Ten překvapí svou velikostí, specifikacemi a cenou.

Android 12 je jen na každém osmém zařízení

Na rozdíl od Applu má Android problém s fragmentací verzí operačního systému. Ten nejnovější má teď například jen asi každý osmý uživatel, který Android používá.

Fold 4 a Flip 4 jsou konečně tu! Souhrn srpnového Galaxy Unpacked 2022

V souhrnu najdete informace o Galaxy Fold 4, Flip 4, hodinkách Galaxy Watch 5, Watch 5 Pro a nových sluchátkách Galaxy Buds 2 Pro. Nejvíce změn se dočkala doplňková zařízení ke smartphonům.

WhatsApp upravuje čas odebírání zpráv a vylepšuje soukromí

WhatsApp teď dává více času odebrat zprávu z konverzace. Mimo to, vývojářský tým zelené aplikace pracuje na udržování soukromí uživatelů. Třeba možnost zvolit si kdo vás uvidí online a kdo ne.

Spotify Tickets zkouší prodej vstupenek na koncerty

Služba Spotify Tickets byla potichu spuštěna do testovací fáze. Brzy by ale mohla definovat, jak si v budoucnu budeme kupovat vstupenky na koncerty našich oblíbených interpretů.

OnePlus a Oppo pozastavili prodeje v Německu kvůli Nokii

Čínští výrobci telefonů mají problém. Byli nuceni pozastavit prodeje svých zařízení. Tomu přecházela žaloba ze strany společnosti Nokia. Ta výrobce nařknula z používání patentované technologie.