iPhony budou opět zobrazovat stav baterie s iOS 16

iPhony s výřezem už od uvedení modelu X nezobrazují procentuální stav baterie ve stavovém řádku. Apple naštěstí funkci vrací zpět a s lehkým redesignem. Novinka se ale střetla se smíšenými pocity.

Spotify se rozšíří o novou funkci. Budou to audioknihy

Streamingová služba Spotify se neustále rozšiřuje. Nedávno to byly podcasty. Pro tento rok to budou překvapivě audioknihy. K vyladění nové funkce pomohou experti z nedávné akvizice.

Instagram začal hlásit pátrání po pohřešovaných dětech

Instagram začal podporovat systém AMBER pro pohřešované děti. Tento systém není pro společnost Meta novinkou. Už v roce 2015 stihla systém AMBER pro hlášení pohřešované děti připojit do Facebooku.

Tyto tenké reproduktory aktivním potlačením zvuku pokryjí třeba celý váš pokoj

Vědci z amerického MIT vytvořili prototyp ultratenkého reproduktoru, který lze položit třeba na stěny. Celý váš pokoj by tak mohl být odhlučněn aktivním potlačením zvuku.

Anker nabízí velmi rychlou 3D tiskárnu plnou vychytávek

3D tisk může být velice zdlouhavý a drahý koníček. I když zkusíte levnější alternativy. Anker ale přichází s velmi zajímavou 3D tiskárnou, která by mohla být velice výhodná svou rychlostí a nejen tím.

WhatsApp poslechl uživatele a chystá spoustu novinek

WhatsApp poslechl své uživatele a nachystal si pro ně spoustu žhavých novinek. Přibydou Komunity, reakce na zprávy, a dokonce budeme moci posílat až 2GB soubory.

Úpravy na Twitteru nejspíš zachovají původní verze tweetů

Chystané tlačítko pro úpravu příspěvku na Twitteru nejspíš zachová i dřívější verzi příspěvku. Navíc už zřejmě známe i vzhled funkce a její zakomponování do platformy.

Twitter skutečně přidá dlouho požadované tlačítko Upravit

Tlačítko Upravit, které máme snad na každé sociální síti, brzy přijde i na Twitter po dlouhých letech žádostí od uživatelů. Sociální síť v krátkém videu předvedla, kde bude tlačítko umístěno.

Tato sluchátka od Honoru vám jako jediná změří teplotu

Honor Earbuds 3 Pro jsou klasická True Wireless sluchátka připomínající vzhled AirPods. Avšak jejich speciální měření teploty je poněkud netradiční funkce, kterou možná dobře využijete.

Novinky ze světa Google a Instagram chystá automatické titulky pro videa.

Google nám v uplynulých dnech odhalil pár zajímavých novinek. Instagram mezitím uvedl automatické titulky pro svá videa, čímž zlepší zážitek třeba neslyšícím.

Rádi jezdíte Uberem? Jeho aplikaci obohatí nová funkce

Objednáváte často od Uber Eats a napadlo vás někdy, že byste chtěli jet do restaurace v jednom klepnutí do displeje? Uber přesně toto plánuje přidat do své aplikace. A nejen to.

Novinky o Apple AR brýlích a sluchátka, která nikdy nebudete muset sundat!

Apple za svoji existenci zabil spoustu slibovaných produktů. Teď to však vypadá, že se konečně jednoho dočkáme. Apple brýle by mohly konečně rozšířit AR produkty více zákazníkům.

Důležité novinky pro PS5 a PS4, ale jedna očekávaná funkce stále chybí

Společnost Sony dnes vybraným hráčům na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 umožní vyzkoušet betu nového firmwaru, který přináší několik zajímavých novinek. Přesto ale jedna očekávaná funkce stále chybí.

Růžové novinky od Razeru zaujmou hlavně malé hráčky

Společnost Razer, která je známa hlavně díky svým herním myším a klávesnicím, představila novou řadu počítačového příslušenství s motivem Hello Kitty.

ASUS ukázal novinky ve své herní ROG sérii

ASUS aktualizuje svoje stroje prakticky v každém směru a ve všech cenových kategoriích. Můžeme se těšit na nové displeje, grafiky a dokonce i na kompletně nový model.

Tahle novinka Razeru je určena pro mobilní hráče

Značka Razer se sice proslavila díky svým herním myším, ale v jejím bohatém portfoliu najdete i pár vychytávek určených pro lidi, kteří hrají především na mobilu.

Facebook Connect: Meta, AR i VR plány a Oculus novinky

Facebook Connect přinesl velkou spoustu novinek obklopující AR i VR technologie. Kromě představení nových projektů se Facebook přejmenoval a nové jméno dostane i Oculus.

Další novinka v nabídce Applu – hadřík s logem a pořádnou cenovkou

Kromě nových sluchátek, notebooků a nový barevných variant se v nabídce oficiálního Apple Store včera objevil také čistící hadřík. Internet pobavila cena kusu látky a údaje o „kompatibilitě.“

Clubhouse přináší zajímavé novinky pro hudebníky

Clubhouse je populární aplikace, ve které si například i hudebník může udělat malé vystoupení a třeba tím zaujme nové posluchače. Právě umělcům je věnována nová aktualizace.

Instagram zavádí funkci, která odtrhne teenagery od nevhodného obsahu

Instagram se rozhodl bojovat proti závislosti mladých lidí na sociálních sítích. Také si uvědomuje, že je důležité bojovat proti tomu, aby mladiství sledovali nevhodný obsah.

Reklama na Windows 11 připomíná novinky i Master Chiefa

Microsoft začíná ve větší míře propagovat nadcházející Windows 11. Minutová reklama vyzdvihuje vizuální styl, nové funkce a Master Chiefa.

Den Emoji: Google jich 1 000 vylepšuje, Microsoft vrací Clippy a další emoji novinky

Ačkoli není den emoji nějak známý, společnosti ho a předešlé dny letos využily k představení mnoha novinek na poli ikonek, které se staly nedílnou součástí komunikace přes internet.

Google končí s .apk soubory a nejspíš tím omezí otevřenost Androidu

Google typ souborů aplikací na Android změní z .apk na .aab. Uleví tak řadě slabších telefonů, nakonec to ale může znamenat konec množství alternativních obchodů s aplikacemi.

Unikl Windows 11. Co nabídne za novinky?

Windows se nové verze už nějakou dobu nedočkal. Podle nových úniků se ale už moc nenačekáme, unikla totiž téměř dokončená verze Windows 11.

Facebook změní svůj novinkový algoritmus, odpovědi na Twitchi a zprávy na dolní liště Windows

Nové technologické Stručně. YouTube nově umožní tvůrcům měnit lépe jména kanálů a profilové obrázky. Vyplatí se koupit nový fialový iPhone 12? A další zprávičky.

Nejlepší herní notebook je s AMD Ryzen 7 a RTX 3080?!

Dnes se podíváme na zařízení, které si většina z vás rozhodně jen tak nekoupí. Ale za to je sranda s tím testovat výkon. Jak se zdá, čekají nás brzy světlé gamingové zítřky díky AMD a RTX 3080.

Na CES 2021 bude představovat AMD, novinky se dovíme i od Nvidie a Intelu

CES každoročně přináší řadu technologických novinek. Na jedné z největších technologických akcí vystupují např. NVIDIA, AMD nebo Intel. Pojďme se podívat na to, co CES 2021 přinese.