Nothing Phone (1) dostal vylepšení fotoaparátů a opravena byla hromada chyb. Co se zlepšilo?

Vývojáři Nothing OS vydali novou aktualizaci, která telefonu Phone (1) přináší vylepšení fotoaparátů. Opravena také byla spousta chyb, které třeba způsobovaly trhání aplikací.

Chrome OS Flex je připraven oživovat staré a pomalé počítače

Společnost Google kromě Androidu vyvíjí i operační systém Chrome OS určený počítačům a notebookům. Pro jeho instalaci místo Windows nebo macOS je vhodný Chrome OS Flex. Vyšla jeho stabilní verze.

První beta verze Androidu 13 je tady!

Společnost Google v úterý zveřejnila první beta verzi nacházejícího systému Android 13. Aplikace budou například nuceny specifikovat oprávnění a zeptat se, zda mohou posílat notifikace.

Chrome OS Flex bude výborný nejen pro starší zařízení

Google představil novou verzi svého systému Chrome OS, jež nese označení Flex. Vhodná by mohla být nejen pro starší zařízení, jelikož je jednoduchá a instalace netrvá dlouho.

Máte Android 12? Připravte se na změnu vzhledu OS

Co právě máte ve své kapse? Smartphone od Samsungu, Xiaomi nebo třeba OnePlus? V jeho blízké aktualizaci vás nový vzhled Material You z Google Pixelu nemine.

Apple vydal novou verzi operačního systému macOS Monterey

S roční pravidelností Apple vydal dnes oficiálně novou verzi svého operačního systému macOS 12 s názvem Monterey. Název je inspirován zálivem Monterey Bay, který se nachází v Tichém oceánu.

Reklama na Windows 11 připomíná novinky i Master Chiefa

Microsoft začíná ve větší míře propagovat nadcházející Windows 11. Minutová reklama vyzdvihuje vizuální styl, nové funkce a Master Chiefa.

Windows 11 mají stanovený termín premiéry

Uživatelé předešlé verze softwaru budou moci bezplatně upgradovat na Windows 11. K nim se dostane operační systém postupně. Nejprve bude přechod nabídnut uživatelům novějších počítačů.

Windows 11 změní barvu modré obrazovky smrti

Nedávno představený Windows 11 se postupně dostává k uživatelům přihlášených do Insider programu. Současně se dozvídáme zajímavé informace o novém operačním systému.

Microsoft chce do obchodu Windows 11 integrovat Steam a Epic Games Store

Microsoft při prezentaci Windows 11 uvedl, že nový operační systém je určen pro hráče. V souvislosti s tímto přístupem společnost mimo jiné kompletně přepracovala Microsoft Store.

Windows 11 oficiálně představen. Byl stvořen pro hráče

Microsoft na dnešním odpoledním eventu oficiálně oznámil novou verzi svého operačního systému. Windows 11 bude pro uživatele Windows 10 zdarma a pochlubí se novým vzhledem, novým panelem Start...

Unikl Windows 11. Co nabídne za novinky?

Windows se nové verze už nějakou dobu nedočkal. Podle nových úniků se ale už moc nenačekáme, unikla totiž téměř dokončená verze Windows 11.

HarmonyOS změní všechno, možná

Společnost Huawei začala o svém vlastním mobilním operačním systému mluvit poté, co na ni začaly padat restrikce USA. Kvůli nim nemůže ve svých telefon využívat Android.