Apple stále zkouší dostat do Apple Watch kameru

Registrovaný patent ukazuje, že Apple se myšlenky kamery na zápěstí rozhodně nehodlá vzdát. Integrována má být v korunce a umožňovat tak zaznamenávání čehokoli, co se kolem vás mihne.

Nová funkce iPhonu může uživateli zachránit život

Apple by rád své mobily a chytré hodinky naučil rozpoznávat autonehody. Apple Watch a iPhony by tuto funkci měly dostat do vínku v rámci aktualizace operačního systému někdy v příštím roce.

IFixit ukazuje, co způsobilo zpoždění nových Apple Watch

Rozebrání nových Apple Watch serverem iFixit ukazuje kromě řady změn, které Appelm nebyly ani zmíněny, důvod, proč se oproti zbytku zářijových produktů nové hodinky zpozdily.

Nový Apple event iPhonům přinesl 120Hz displeje

Jak už je zvykem, na svém zářijovém eventu Apple představil nové iPhony, z nichž některé nabídnou 120Hz displeje. Nechybí nové iPady, Apple Watch a několik menších novinek.

Rezervace Steam Decku na Ebay, Xiaomi předehnalo Apple a Microsoft Teams převlékne kabát

Galaxy Watch dostanou větší uložiště, nová architektura procesorů od AMD se nejspíš zdraží a mnoho dalšího v nedělním vydání technologického Stručně!

Z Apple Watch se po updatu stanou vysílačky

Update softwaru, s kterým chytré hodinky Apple Watch do konce tohoto roku přejdou na watchOS 5, rozhodně nepřinese jen kosmetické úpravy.