Zobrazit vše ve dne 3. 6. 2022

Thrustmaster Yoke Pack Boeing Edition je skvělý knipl spíše pro nadšence

Pokud máte rádi letadla, a obzvlášť Boeing 787 Dreamliner, Thrustmaster Yoke Pack Boeing Edition si užijete. Ale pro běžnějšího uživatele půjde o velkou otázku.

Tiskárny Canon se zasekávají v restartovací smyčce

Některé tiskárny z dílen Canonu jsou zaseklé ve smyčce neustálého restartování a nedokážou se zapnout. Firma zatím hledá řešení, na některá ale přišli sami uživatelé tiskáren.

Instagram začal hlásit pátrání po pohřešovaných dětech

Instagram začal podporovat systém AMBER pro pohřešované děti. Tento systém není pro společnost Meta novinkou. Už v roce 2015 stihla systém AMBER pro hlášení pohřešované děti připojit do Facebooku.

Legendární počítač v moderním kabátku!

Přemýšleli jste někdy, jak by vypadala legendární Commodore Amiga 500 dnes? Podíváme se na THEA500 Mini, zařízení, které bere tento nezapomenutelný počítač a vkládá ho do malé verze.

Apple stále zkouší dostat do Apple Watch kameru

Registrovaný patent ukazuje, že Apple se myšlenky kamery na zápěstí rozhodně nehodlá vzdát. Integrována má být v korunce a umožňovat tak zaznamenávání čehokoli, co se kolem vás mihne.

Druhou generaci Tensoru od Google bude vyrábět Samsung, ne TSMC

S letošní řadou telefonů Pixel přijde i nová generace čipsetu Tensor od Google. Pro ten společnost zvolila výrobu na 4nm architektuře Samsungu, místo té od TSMC.