Proměňte svůj mobil v Nothing Phone (1) díky polepům a obalům

Společnost Nothing nedávno vydala svůj první telefon Phone (1), který se pyšní slušnou výbavou a nezvyklým designem. Právě z něj si utahuje dbrand a vyrábí polepy a kryty s názvem Something.

Nothing Phone (1) má velké problémy s obrazovkou

Chytrý telefon z dílny britského startupu Nothing je na trhu teprve chvíli, přesto se už potýká s vážnými problémy, které se týkají displeje. Co se uživatelům děje?

YouTuber odkryl záda Nothing Phone (1), takhle telefon vypadá uvnitř!

Jak vypadá telefon Nothing Phone (1) pod unikátním povrchem zad? Ve videu to ukazuje YouTuber, který tato záda z telefonu odejmul. Dívejte se, co zařízení pod designově zpracovaným povrchem schovává.

Tyto fotografie byly pořízeny mobilem Nothing Phone (1)

Společnost Nothing nám postupně odhaluje další informace o telefonu Phone (1). Nyní přišly na řadu kamery, známe specifikace a zveřejněny byly i samotné obrázky. Podívejte se sami.

Nothing Phone (1) překvapivě nebude dostupný v USA

Společnost Nothing se připravuje na spuštění úplně prvního telefonu Phone (1). To přijde už velmi brzo, už příští měsíc. Proto o zařízení slýcháme častěji než kdy dříve.

Nothing Phone (1) dostal vylepšení fotoaparátů a opravena byla hromada chyb. Co se zlepšilo?

Vývojáři Nothing OS vydali novou aktualizaci, která telefonu Phone (1) přináší vylepšení fotoaparátů. Opravena také byla spousta chyb, které třeba způsobovaly trhání aplikací.

Unikátní Nothing Phone (1) je tady! Známe i cenu

Nothing nás na příchod svého prvního telefonu připravuje už nějakou dobu. Poté, co jsme se včera dočkali prvních obrázků vyfocených telefonem, o něm už dnes víme všechno.

Nothing phone (1) se chce odlišit, ale inspiruje se od Apple

Na první telefon od britské společnosti Nothing, kterou založil bývalý šéf OnePlus Carl Pei, netrpělivě čeká celý svět. A teď byly zveřejněny nákresy zadní plochy telefonu.

Pracuje Nothing na dalším telefonu? Známe možné specifikace

O telefon Nothing Phone (1) je velký zájem, hlavně kvůli nevšednímu designu. Zdroje serveru The Mobile Indian proto tvrdí, že se britský startup pokusí zabodovat i s cenově dostupnější variantou.

Telefon od Nothing se ukázal na prvním obrázku

První obrázek plánovaného telefonu z dílen Nothing firma ukázala na svém Twitteru. Jak to zatím vypadá, podle designu zad bude rozpoznatelný na první pohled kohokoliv.

Nothing Launcher je dostupný na všech zařízeních od Android 11

Nothing náhled toho, jak bude vypadat jeho nástavba na Android předvádí prostřednictvím aplikace. Ta na váš Android přinese řadu designových prvků, které Nothing plánuje využít i u svého mobilu.

Nothing potvrdil mobilní telefon, chce být rivalem Apple

Nothing na své středeční konferenci sice neukázal specifikace ani vzhled svého telefonu, potvrdil jej ale a zmínil i vlastní nástavbu na operační systém Android. Firma chce vybudovat ekosystém.