Microsoft pokračuje v cestě umožnit hrát všem a přibližuje vylepšení cloudového hraní

Morgan Brown z Microsoftu představil několik zajímavých novinek, kterými bude obohacena služba Xbox Cloud Gaming, která je součástí předplatného Xbox Game Pass Ultimate.

Může příslušenství hrát za vás?! - Asus ROG

Kvalitní příslušentsví je důležité pro lepší výsledky ve hře. Dnes se podíváme na příslušenství z dílny Asus ROG a jakou výhodu vám přinesou.

ASUS ROG přináší komponenty a příslušenství ve spolupráci s EVANGELIONEM

Republic of Gamers, herní divize společnosti ASUS, přináší komponenty a jiné příslušenství ve spolupráci s anime sérií EVANGELION. Dostupné budou třeba grafické karty, sluchátka, myš a další.

Přístupnější hry díky Microsoftu a nová řada adaptivního příslušenství

Microsoft v rámci svého Ability Summitu 2022 představil novou řadu adaptivního příslušenství pro počítače. Společnost také promluvila o sdílení zdrojů, aby hry byly přístupnější.

Konečně myš, která si na nic nehraje - TUF M4 Wireless

Chtěli byste v roce 2022 bezdrátovou myš bez RGB? Taky jsme si nemysleli, že to není možné. Asus však přichází se solidní myší ze své TUF série, která přesně tyto požadavky splňuje.

Klávesnice, se kterou omládnete o deset let?!

Píše se na tom jako na psacím stroji, má to zlatý Escape a emoji klávesy. Tak vypadá klávesnice Logitech POP Keys a myš. S touhle klávesnici budete in, ať je vám 10, 21 nebo 50 let.

Růžové novinky od Razeru zaujmou hlavně malé hráčky

Společnost Razer, která je známa hlavně díky svým herním myším a klávesnicím, představila novou řadu počítačového příslušenství s motivem Hello Kitty.

Logitech Signature M650 nabídne více za méně

Nová myš od Logitech za 1000 korun nabídne řadu funkcí, které jinak bývají typické pro dražší modely. Prodávat se začne už tento měsíc, co vše budoucím uživatelům nabídne?

ADATA pracuje na myši se zabudovaným SSD

Společnost ADATA překvapila konceptem počítačového příslušenství, které kombinuje herní myš a přenosné úložiště. XPG Vault – jak se zařízení jmenuje – cílí zejména na hráče.

Test (skoro) všech HyperX myší! - Jaké se vyhnout?

Měli jsme test HyperX klávesnicí a teď tu máme i test myší. Podíváme se na skoro všechny v nabídce a řekneme vám, kterou si můžete s klidem pořídit, a které se naopak radši vyhnout.

Dvě herní myši za rozumnou cenu od Canyon Gaming

Od značky Canyon Gaming zde máme další dvě myši, které zaujmou na první pohled nejen vzhledem a svými funkcemi, ale i svou cenou. Konkrétně jde o myši Puncher GM–11 a GM–20.

Proč je konkurence téhle myši dražší? - SPC Gear GEM Plus

Na poli myší dnes není malá konkurence, i přesto však relativně neznámá značka SPC Gear dokázala vytvořit jednu, kterou bych nazval černým koněm na poli herních myší.

Nové periferie od Razeru nejsou určeny pro hráče

Razer rozšířil nabídku počítačových periferií o myš Pro Click Mini a klávesnici Pro Type Ultra. Spíše než na hraní her jsou ale určeny pro lidi, kteří na počítači hlavně pracují.

Dvě zajímavé myši od Canyon Gaming

Se značkou Canyon Gaming jsme se zde už párkrát setkali. Dnes se podíváme na dvě herní myši, vícetlačítkovou Merkava GM-15 a jednoduchou, ale zato dostačující Corax GM-5N.

Myš s tlačítkem vespod – MSI GM41

Do redakce se nám dostala herní myš z dílny MSI – GM41, a to ve dvou variantách, drátové a bezdrátové. Jak se s ní pracuje, jaké má spínače a senzory, na to vše jsme se podívali ve videu.

CoolerMaster periferie mířené na hráče!

CoolerMaster není už jen výrobce chladičů, počítačových skříní a podobně. Dnes tu máme herní příslušenství od této firmy. Jak si stojí na trhu herních periferii? Na to se dnes podíváme.

Vertikální myš vhodná pro gaming? Vyzkoušeli jsme periférie Canyon Gaming

Od firmy Canyon Gaming jsme si už vyzkoušeli židli a ta nás opravdu nadchla. Nyní se tak od stejné firmy podíváme na celou krabici dalších periferií.

Hardware podle neexistující kapely? To je set League of Legends × Logitech s K/DA

Do studia nám přišel speciální set hned několika herních periférií, které jsou v barvách K/DA. Virtuální kapely hry League of Legends. S touto sadou od Logitechu si ale zahrajete více než jen LoLko.

Uniklé Pixel Watch, Samsung nakoupí OLED panely od LG a falešný Clubhouse propagován Facebookem

Na pondělí jsme si pro vás připravili technologické Stručně. Může být děrovaná herní myš voděodolná? Jak budou vypadat Pixel Watch? To i mnohem více se dozvíte v dnešním Stručně!

Legenda o herních perifériích MSI

Tentokrát se mi dostala ale do rukou bedna, která obsahuje periferie mířené na hráče, a to klávesnice, myši, sluchátka a další vybavení co tento výrobce nabízí.

Google čelí žalobě za 5 mld., HomePod končí, 6 000 mAh v telefonu za 150 dolarů

Další souhrn novinek ze světa technologií. Google čelí pětimiliardové pokutě kvůli anonymnímu režimu, Apple přestal vyrábět chytrý reproduktor HomePod a další zajímavosti.

Dezinfekční lampa vyčistí klávesnici a myš od mikrobů

Targus představil novou řadu příslušenství pro „dobu covidovou“. Do budoucna chystá také myši a klávesnici s antibakteriálním povrchem.

Ledová sluchátka a odolná myš od OMEN

Většina z nás zná jejich herní odnož OMEN od HP, která má obdobně širokou nabídku. Jako správný výrobce herního příslušenství nabízí i sluchátka a myše.