Zobrazit vše ve dne 24. 5. 2023

AMD Radeon RX 7600 oficiálně: 8GB paměť, 165W TBP a cena 269 dolarů

Konečně se dočkáváme oznámení prvního desktopového modelu založeného na architektuře RDNA 3, který cílí na méně náročné publikum. Vhodný je pro hraní ve FullHD a dostal cenovku 269 dolarů.

Meta dostala pokutu 1,2 miliardy eur za špatné zacházení s uživatelskými daty

Společnost Meta, (dříve Facebook) dostala pokutu 1,2 miliardy eur za nesprávné zacházení s daty uživatelů při jejich přenosu mezi Evropou a Spojenými státy americkými.

SteelSeries přináší limitovanou řadu příslušenství na motivy Diabla IV

Očekávané Diablo IV už klepe na dveře, pro PC a herní konzole bude k dispozici již 6. června. Společnost SteelSeries jeho příchod oslavuje vydáním limitované edice periferií.

iPhone 16 údajně vrátí designovou vlastnost iPhonu 12

Přestože Apple ještě nevydal letošní řadu iPhonů, už se začaly objevovat spekulace o té následující. Levnější modely se údajně vrátí k vertikálnímu řazení fotoaparátů.

Super výkon za ještě lepší cenu! - MSI Cyborg 15

Herní notebook už dnes není jen marketingový blábol. Díky pokroku technologie se do malého těla už dá schovat ohromný výkon, a to za dostupnou cenu. Nevěříte? MSI Cyborg 15 vás o tom přesvědčí!

Microsoft Edge dostane speciální režim pro hráče

Vypadá to, že Microsoft Edge brzy nabídne novou funkci zaměřenou primárně na hráče. V testovací verzi Canary byl spatřen nový režim, jenž přináší podobné funkce jako konkurenční Opera GX.

TikTok vrací úder a žaluje americký stát Montana

Společnost TikTok podala v americké Montaně žalobu kvůli nedávnému zákonu zakazujícímu jejich platformu. TikTok tvrdí, že zákon porušuje první ústavní dodatek o ochraně svobody projevu.

OpenAI varuje před nadlidskou umělou inteligencí

Společnost OpenAI, která je v současné době lídrem v oblasti umělé inteligence, varuje před nadlidskou umělou inteligencí, která by mohla dorazit do deseti let.

Pentagonový podvod ukazuje nebezpečí AI a placené verifikace Twitteru

Případ falešné zprávy o explozi v Pentagonu, která se nedávno šířila internetem, poukazuje na nebezpečí spojené s placeným ověřovacím systémem na Twitteru a umělou inteligencí.

ChatGPT bude získávat informace skrz Microsoft Bing

Microsoft během úterní konference ohlásil, že ChatGPT bude využívat jeho vyhledávač Bing pro získávání aktuálních dat. Funkce prý bude k dispozici i uživatelům bezplatné verze.

Dobré zprávy: AMD Radeon RX 7600 bude levnější, než se čekalo

Dřívější úniky nasvědčovaly tomu, že grafická karta AMD Radeon RX 7600 bude stát stejně jako RTX 4060 od Nvidie. Červený tým ale situaci evidentně přehodnotil a na poslední chvíli mění plány.