Instagram vrátí chronologický feed

Instagram od roku 2016 nabízí příspěvky od vámi sledovaných účtů podle toho, jak je vybere algoritmus, CEO sítě teď řekl, že vrátí možnost chronologického zobrazení.

Američané nejčastěji pod stromeček zvažují PlayStation 5

Na internetu se objevily první analýzy letošních spotřebitelských trendů. Ukázalo se, že nejočekávanějším dárkem v elektronickém segmentu je PlayStation 5. Dobře si vede také Switch.

Texaský zákon o cenzuře médií byl federálním soudem zablokován

Americký federální soud zablokoval texaskou legislativu, která by sociálním sítím zakázala banovat uživatele na základě politického názoru.

Online prodeje za Black Friday poprvé meziročně klesly

Online prodeje na americký Black Friday, rozšířený po celém světě jako den slev pro nakoupení dárků, poprvé meziročně klesly, má to indikovat dřívější nakupování vánočních zásob.

Samsung vybuduje v Texasu továrnu na čipy za 17 miliard dolarů

Společnost Samsung oficiálně oznámila výstavbu nové továrny na čipy. Ta se bude nacházet v americkém státě Texas. Cena se odhaduje na závratných 17 miliard dolarů.

Sony má nový bič na překupníky PlayStationu 5

Vánoce se blíží a Sony přemýšlí nad tím, jak dostat konzoli PS5 ke hráčům a vyhnout se překupníkům. Řešením by mohl být přímý prodej a registrace prostřednictvím PSN ID. Má to ale jeden háček…

Americké letectvo se přidává k úsilí o hypersonické lety přes Atlantik

Americké letectvo investuje nemalou částku do výzkumu nejrychlejšího znovupoužitelného letadla, které kdy spatřilo světlo světa. Z Londýna do New Yorku by mělo doletět za 90 minut.

Mezinárodní vesmírná stanice zachráněna před nekontrolovatelnou rotací

Dlouho odkládaný, nově nadokovaný ruský modul vychýlil mezinárodní vesmírnou stanici z kurzu, když „omylem“ zažehnul své motory.

PS5 je nejrychleji prodávanou konzolí v historii USA

PlayStation 5 je nejrychleji prodávanou konzoli v historii Spojených států amerických, a to jak v počtu prodaných kusů, tak i v dolarových tržbách. O jaké hry je největší zájem?

Microsoft prodá americké armádě 120 000 AR headsetů

Americká společnost Microsoft vyhrála tendr na dodání 120 000 AR headsetů pro americkou armádu. Celkem si díky spolupráci přijde na 22 miliard dolarů. V boji přináší vojákům řadu taktických výhod.