Bezos letí do vesmíru, nový rekord přenosu dat a Tencent bude sledovat obličeje hráčů

Apple varuje před čistícími prostředky, Curiosity je nejspíš poblíž důkazů o životě na Marsu a mnoho dalšího v úterním Stručně!

Nahlédněte do prvního muzea grafických karet!

V čínském Šen-čenu se právě otevírá první muzeum grafických karet, které mapuje vývoj od 80. let až do současnosti. Na výstavě se významnou měrou podílela i NVIDIA. Co je v muzeu k vidění?

Nový 13palcový tablet Lenova funguje i jako druhý monitor

Lenovo Yoga Pro je novým 13" kouskem známého výrobce Lenovo. V Číně se začíná prodávat s cenovkou v přepočtu 517 dolarů. Zvláštností je možnost využít jej jako druhý monitor.

Takhle vypadají chytré hodinky pro fanoušky Cyberpunku 2077

Po speciální „cyberpunkové“ edici mobilu OnePlus 8T představila čínská značka také limitku chytrých hodinek OnePlus Watch. Od standardní edice se liší, zejména exkluzívními ciferníky.

Čínský rover úspěšně přistál na Rudé planetě

Čína se v prvních desítkách minut soboty zapsala do dějin jako teprve druhý stát, který dokázal přistát s roverem na Marsu. Vozítko Zhurong tam bude sbírat vědecké informace.

Čína se pokusí přistát s prvním roverem na Marsu a modulární notebook míří do předprodeje

Mozkový implantát, který umožňuje rychlé psaní, Teslu už za Bitcoin nekoupíte a mnoho dalšího v dnešním technologickém Stručně!

Kvůli těžbě kryptoměn se rozmáhá pašování grafických karet

Hongkongští celníci se pochlubili nevídaným „úlovkem“. Na rybářské lodi zakotvené poblíž mezinárodního letiště zabavili kontraband. Jeho součástí byly bedny se třemi stovkami grafických karet.

Policie rozbila největší gang prodávající cheaty do her

Spadla klec. Čínská policie ve spolupráci se společností Tencent rozbila gang, který vytvářel a prodával cheaty do her. Podle informací šlo o největší gang specializující se na výrobu a prodej cheatů.

Loupež za miliardu. Drony pašovaly telefony do Číny

Na hranici mezi Čínou a Hongkongem přišli pašeráci na zajímavé využití dronů - s jejich pomocí natáhli mezi oběma zeměmi lana a po těch pašovali smartphony.