Firma Gucci navrhla okázalou módní verzi Xboxu Series X

Microsoft ve spolupráci s módní značkou Gucci vytvořil velmi drahou a stylovou verzi Xboxu Series X, která bude příští týden dostupná v limitovaném počtu. Kolik bude stát?

Google vysvětlil, proč je senzor otisků prstů na Pixel 6 pomalý

Už od recenzí se hromadí stížnosti na optický senzor otisků prstů pod displejem telefonu Pixel 6. Google na ně konečně odpověděl, zda se dočkáme opravy, ale nezmínil.

Netflix pro PS4 Pro přechází na kodek AV1. Co to znamená v praxi?

Na vybraných televizích a na konzoli PlayStation 4 Pro budeme moci streamovat filmy a seriály z Netflixu v moderním kodeku AV1. Změna by se měla projevit na kvalitě i rychlosti spouštění obsahu.

Apple prodává čistící hadříky, zatímco Samsung je rozdává

Někteří z vás možná ví, že Apple nedávno začal prodávat čistící hadřík na displeje telefonů, tabletů a jiných zařízení. Samsung se zřejmě inspiroval a začal hadříky rozdávat.

Windows 11 se dočká funkce pro snazší sdílení obrazovky

Uživatelé Windows 11, kteří se často účastní schůzek, konferencí nebo výuky online, jistě ocení novou funkci, která jim umožní jednodušší sdílení své obrazovky.

Jakou rychlostí a kapacitou disponuje nejvýkonnější SSD?

Za nejrychlejší a zároveň s nejvyšší kapacitou je aktuálně považován SSD disk od značky OWC. V tomto článku se podíváme na zoubek disku, jehož kapacita dosahuje až 64 TB.

Google prohrává klíčové odvolání v antimonopolním řízení EU

Evropský soud nevyhověl odvolání Google proti rozsudku v jeho šedesátimiliardovém antimonopolním řízení, společnost se ale může odvolat ještě jednou. Google čelí dalším dvěma podobným žalobám.

Microsoft ohlásil Windows 11 SE a Surface Laptop SE

Microsoft nedávno ohlásil nový Windows 11 SE spolu se Surface Laptop SE, obě novinky by mohly vyhovovat školám, žákům a studentům, přičemž nový notebook se pyšní příjemnou cenou.

TSMC začne 3nm čipy vyrábět už příští rok

Tchajwanská firma TSMC specializující se na výrobu mikročipů začne komerčně vyrábět zařízení svou novou 3nm technologií již v druhé polovině příštího roku, Samsung jej ale možná předběhne.

Unity kupuje Weta Digital Petera Jacksona a profesionální nástroje chce zpřístupnit všem

Ve videoherním průmyslu dochází k zajímavému a nečekanému spojení. Výrobce herních enginů Unity oznámil dohodu o převzetí Weta Digital. Věhlasné novozélandské studio vlastní Peter Jackson.

Apple musí povolit alternativní platební metody v aplikacích

Jediný bod, ve kterém při soudu s Epic Games Apple prohrál, bylo nastavení pravidel App Store zakazující odkazování na jiné platební metody. To teď musí nehledě na odvolání Apple povolit.

Netflix napodobuje TikTok, funkce se bude týkat dětí

Společnost Netflix začíná na iOS testovat funkci, jež dětem přinese feed plný klipů z nejrůznějších pořadů, přičemž systém bude velmi podobný populární aplikaci TikTok.