AOC představuje levný 165Hz QuadHD monitor Q24G2A/BK

Světově známý výrobce monitorů, AOC, rozšiřuje svůj bohatý katalog o další kousek. Ten láká na IPS panel se 165Hz obnovovací frekvencí a rozlišením QuaHD, nicméně i přesto má nízkou cenovku.

Bílý dům chce zjistit rizika AI a dopad na pracovní trh

Bílý dům hodlá vypracovat studii, která by monitorovala rizika umělé inteligence (AI) ve společnosti a jaký by mohla mít dopad na pracovní trh nejen ve Spojených státech.

Motorola Razr 40 Ultra zasažena dalším velkým únikem

Toto Motorola neuhlídala. Objevila se další spousta uniklých detailů souvisejících s nadcházejícím skládacím smartphonem Razr 40 Ultra. Podívejte se na jeho krásu v uniklé upoutávce.

SoundCloud propustí další zaměstnance

SoundCloud, populární platforma pro sdílení hudby, oznámila další snížení svého personálu o 8 procent. Tento krok je veden touhou dosáhnout rentability ještě letos.

Rendery Galaxy Watch 6 potvrzují návrat milovaného prvku

Známý leaker a designér zveřejnil rendery hodinek Galaxy Watch 6 Classic, které potvrzují přítomnost dříve zmiňované otočné lunety. Jde o ikonický prvek dřívějších generací hodinek.

Masivně vzrostla poptávka po grafikách Nvidia na trénování AI

S nárůstem popularity umělé inteligence se pochopitelně zvyšuje i poptávka po grafických kartách, jež hrají klíčovou roli při jejím trénování. Z toho benefituje hlavně Nvidia jakožto král trhu.

ASUS prezentoval kancelářské produkty v čele s ultra tenkým notebookem

Během tiskové konference ZenOffice, kde bylo přítomno zastoupení i z naší redakce, prezentoval ASUS několik kancelářských produktů v čele s ultra tenkým notebookem ZenBook S 13 OLED.

Windows bude konečně schopen extrahovat RAR soubory

Věříte tomu? Microsoft konečně zavádí podporu pro extrahování souborů typu RAR, která se bude týkat jeho operačního systému Windows 11. Celá novinka má ale jeden velký háček.

AMD Radeon RX 7600 oficiálně: 8GB paměť, 165W TBP a cena 269 dolarů

Konečně se dočkáváme oznámení prvního desktopového modelu založeného na architektuře RDNA 3, který cílí na méně náročné publikum. Vhodný je pro hraní ve FullHD a dostal cenovku 269 dolarů.

Meta dostala pokutu 1,2 miliardy eur za špatné zacházení s uživatelskými daty

Společnost Meta, (dříve Facebook) dostala pokutu 1,2 miliardy eur za nesprávné zacházení s daty uživatelů při jejich přenosu mezi Evropou a Spojenými státy americkými.

SteelSeries přináší limitovanou řadu příslušenství na motivy Diabla IV

Očekávané Diablo IV už klepe na dveře, pro PC a herní konzole bude k dispozici již 6. června. Společnost SteelSeries jeho příchod oslavuje vydáním limitované edice periferií.

Netflix již začíná s omezováním sdílení hesel i v Česku

Netflix, populární globální streamovací platforma, zahájil svoji akci proti sdílení hesel mezi předplatiteli v USA a dalších globálních trzích po zpožděném spuštění. Dotýká se i Česka.