GeForce NOW expanduje na chytré televize

Majitelé vybraných modelů chytrých televizí značky LG si z aplikačního storu mohou stáhnout betaverzi GeForce NOW pro streamování PC her. Na rozdíl od apky pro PC má ale televizní verze jisté limity.

Pořiďte si PS Plus s největší slevou za rok na Herní-kupony.cz

Z pohodlí domova a bez platební karty si můžete koupit výhodné roční předplatné PlayStation Plus se slevou 33 procent. Ideální dárek pod vánoční stromeček!

Meta podle HaptX zkopírovala design jejich VR rukavice

Jen den po ohlášení nové VR rukavice od společnosti Meta se ozývá HaptX s obviněním, že společnost zkopírovala jejich patentovaný design. Budou se prý snažit dojít k dohodě.

Spotify teď podporuje titulky

Hudební platforma Spotify začíná podporovat titulky v reálném čase, díky partnerovi jsou nově nabízeny prakticky u všech písniček, budete si tak moci zazpívat s nimi.

IBM vyvinulo kvantový čip, který nelze současnými superpočítači simulovat

IBM prý udělalo velký krok vstříc praktickému využití kvantových počítačů; jeho nový čip prý současné superpočítače nedokážou simulovat; kvantová dominance tu ale ještě není.

Modrá smrt ve Windows bude zase modrá

Microsoft ve Windows 11 změnil barvu obrazovky modré smrti na černou, aby lépe seděla do nového designu. Nejspíš z praktických důvodů se k modré barvě vrátí zpět.

Na Androidu 12 můžete využít PS5 ovladač v Remote Play

Jestliže rádi hrajete hry z postele, jistě vás potěší nová aktualizace PlayStation Remote Play, která vám umožní využít ovladač DualSense na zařízeních s Android 12.

iPhone X s USB-C se vydražil za 86 001 dolarů

iPhone X, jenž měl místo svého standardního Lightning portu USB-C, se na eBay vydražil za neuvěřitelných 86 001, což je téměř 1,9 milionu korun. Jak takový telefon vznikl?

Tvůrci Reels budou dostávat zaplaceno, přibydou i nové funkce

Instagram Reels se snaží dostihnout konkurenční TikTok a proto přidává další funkce. Mezi ně patří převod textu na řeč s možností robotického hlasu a zvukové efekty.

Apple pokořil prodejní rekord. Za dvě sekundy utržil stovky milionů

Čínské e-shopy hlásí rekordní úspěch letošní slevové akce Singles Day. K nejprodávanějším produktům patřily mobilní telefony od Applu. Díky tomu společnost pokořila prodejní rekord.

YouTube ruší palce dolů

Videoplatforma YouTube spadající pod americký Google přestane veřejně zobrazovat, kolika lidem se jednotlivá videa nelíbila. Dále tak budou vidět pouze palce vzhůru.

Microsoft rozdává poukázky do svého obchodu

Vánoce se blíží a Microsoft uživatelům na e-mail zasílá dárkové poukázky do svého online obchodu. Pokud podobnou do schránky dostanete i vy, nemusí se jednat o podvod.