Kde živě sledovat prezentaci z Apple WWDC 2023?

Již zítra proběhne očekávaná prezentace v rámci vývojářské konference WWDC, kterou budete moci živě sledovat i vy. Kde tak můžete učinit a co bude na programu, si můžete přečíst zde.

Letošní Intel Innovation má datum. Bude oznámen Raptor Lake Refresh?

Společnost Intel oznámila datum konání letošní konference Innovation. Ačkoliv se nejedná zrovna o akci zaměřenou na běžné spotřebitele, mohli bychom se dočkat uvedení procesorů Raptor Lake Refresh.

Čínský gigant Baidu otevírá fond pro rozvoj umělé inteligence

Čínský vyhledávací gigant Baidu podle nejnovějšího oznámení hodlá investovat více než 100 milionů amerických dolarů do startupů, které se zaměřují na vývoj umělé inteligence.

Reddit zpoplatní svou API. Nejpopulárnější aplikace kvůli tomu asi skončí.

Vývojáře aplikací pro Reddit čeká nepříjemná novinka. Za dotazy na API sociální sítě si budou nově muset zaplatit. Cena je tak vysoká, že nejpopulárnější klient bude nejspíš muset skončit.

OnePlus Pad má nejen dobrou výbavu, ale přežil i test odolnosti

Společnost OnePlus nedávno uvedla svůj první tablet, který se zdá být opravdu zajímavým kouskem. Kromě dobré výbavy totiž zjevně nabízí odolnou konstrukci, jak ukázal známý tester Zack Nelson.

Aplikace BeReal přidává novou funkci zasílání zpráv

Francouzská sociální platforma BeReal opět vstupuje do popředí zájmu, tentokrát díky zavedení nové funkce pro zasílání zpráv, která na platformě nese název RealChat.

Apple headset spatřen s parádním výsledkem testu a 12jádrovým procesorem, ale jde o podvod

Nejednoho zvedl ze židle údajný test Apple headsetu v benchmarku Geekbench, ale celé to byl podvod. Nesedí procesor, operační paměť, a navíc byl výsledek označen za neplatný.

Snapdragon 8 Gen 3 skutečně dorazí dřív. Qualcomm odhalil datum podzimní akce

Qualcomm odtajnil datum podzimní akce Snapdragon Summit, během níž bude s nejvyšší pravděpodobností představen čipset Snapdragon 8 Gen 3. Koná se výrazně dřív než obvykle.

Xiaomi 13 Ultra vyjde globálně již brzy

Ano, konečně se dočkáme i v Evropě. Xiaomi 13 Ultra vyjde podle odpočtu na nové webové stránce Xiaomi již příští týden a firma bude opět rozdávat bonusy ke koupi.

SteelSeries Arctis Nova 4 je bezdrátový headset vhodný pro všechny platformy

Firma SteelSeries představila nový bezdrátový headset Arctis Nova 4, který láká především na možnost připojení k prakticky všem platformám. Nechybí mu ani prostorové audio nebo mikrofon s ANC.

Amazon musí za porušení pravidel zaplatit pokuty ve výši 30 milionů dolarů

Globální internetový gigant Amazon zaplatí pokutu ve výši 30 milionů amerických dolarů za porušení práv na ochranu soukromí dětí skrze hlasovou asistentku Alexa.

Odhaleny další detaily o Nothing Phone (2)

Pomalu, ale jistě se blížíme k vydání dalšího telefonu od britské značky Nothing, který se pravděpodobně znovu pochlubí netradičním designem. Firma nyní odhaluje další detaily.