YouTube umožní tvůrcům se opravit

Tvůrci na YouTube dosud neměli efektivní nástroj na to, jak opravit svou faktickou chybu ve videu. To chce platforma změnit a opravit se tak teď bude pro tvůrce mnohem jednodušší.

Prohlížeči Internet Explorer po 27 letech končí služba

Prohlížeč Internet Explorer fungoval od roku 1995, v roce 2003 jej dokonce používali skoro všichni uživatelé internetu. Nyní jeho služba končí, nahradí jej Microsoft Edge.

FIrefox spustí ochranu proti cookies pro všechny

Totální ochrana proti souborům cookies má být v základu zapnuta pro všechny uživatele Mozilly Firefox. Prohlížeč tak pokračuje v řadě kroků, které jej dělají ještě bezpečnějším.

Telefon od Nothing se ukázal na prvním obrázku

První obrázek plánovaného telefonu z dílen Nothing firma ukázala na svém Twitteru. Jak to zatím vypadá, podle designu zad bude rozpoznatelný na první pohled kohokoliv.

Klon TikToku od Googlu používá přes 1,5 miliardy lidí

Sociální sítě se neustále předhánějí v tom, kdo bude králem krátkých videí. YouTube Shorts se chlubí tím, že jej měsíčně používá přes 1,5 miliardy registrovaných uživatelů.

AR brýle od Apple přijdou v roce 2024 společně s druhou generací VR headsetu

Apple Glasses by už zanedlouho nemusely být fikcí, mají přijít v roce 2024. Společně s nimi má být v plánu vydání už druhé generace headsetu, který bude VR a AR kombinovat.

Může tento handheld konkurovat Steam Decku?

Od oznámení Steam Decku se s handheld konzolemi roztrhl pytel. Nyní přichází zařízení AYANEO 2 Geek, kterému se dost možná podaří konkurovat nedostatkové konzoli od Valve.

Umělkyně vytvořila luxusní knihovnu pomocí Nvidia Studio a Unreal Engine 5, takto vypadá

Počítače dokáží v rukou talentovaných lidí zázraky. To potvrzuje i umělkyně Jacinta Vu, která díky Nvidia Studio, Unreal Engine 5 a dalším technologiím vytvořila luxusní knihovnu.

Microsoft chce přerušení Teams hovorů vyřešit AI

Umělá inteligence má aplikaci Microsoft Teams pomoct s přerušením spojení při hlasových hovorech. Eliminovat má například i ozvěnu, obecně chce předcházet rušivým šumům.

Lenovo představuje herní notebooky vybavené procesory AMD a kartami RTX 30. řady

Společnost Lenovo představila dva nové herní notebooky pod svým brandem Legion. Jsou vybaveny procesory AMD a grafickými kartami Nvidia RTX 30. řady.

Nové čipy Intelu budou úspornější, rychlejší i levnější

Intel se v posledních letech z pozice favorita zhoupnul na místo, kde je on ten, který musí špičku na trhu dohánět. Zatím to vypadá, že se mu to bude ještě nějakou chvíli dařit.

Galaxy Watch 5 jsou hnusné, tvrdí známý leaker

Na hodinky Galaxy Watch 5 se těší spousta fanoušků, něco jim však může zkazit chuť. Známý leaker totiž hodinky označil za hnusné, nelíbí se mu totiž opravdu široké rámečky.