Naštvaní těžaři kryptoměn prodávají grafické karty v přímém přenosu

Po pádu kryptoměn se už nevyplácí těžit Ethereum na grafických kartách. Těžařům nezbývá nic jiného, než je urychleně prodat. Činí tak na přímých přenosech.

MediaTek reaguje na Qualcomm představením čipu Dimensity 9000+

Qualcomm nedávno představil čip Snapdragon 8+ Gen 1 pro vlajkové smartphony. MediaTek nezahálí a ohlašuje čip Dimensity 9000+, od něhož můžeme čekat vynikající výkony.

Těchto 6 technologií mohlo změnit svět

Internet přinesl v technologickém světě revoluci a právě s jeho příchodem se postupně objevily tisíce inovativních produktů. Ne všechny se však ujaly a z některých se dokonce vyklubal podvod.

Microsoft, Meta a další pracují na standardech pro metaverzum

Metaverzum v poslední době skloňuje velká skupina společností. Co to vlastně je a jak bude možné tvořit pro něj obsah? Na to se bude snažit přijít 36 společností v čele s Microsoftem a Metou.

První 2v1 notebook od Xiaomi bude malým pomocníkem pro práci na cestách

Malé a lehké notebooky jsou velice oblíbenými pomocníky pro práci na cestách. Stejně tak i kombinace počítače a tabletu s názvem 2v1. Takový kousek představilo i Xiaomi.

Microsoft stahuje umělou inteligenci rozpoznávající emoce

Kontroverzní umělá inteligence z dílen Microsoftu, která měla rozpoznávat lidské emoce, je stažena z veřejného přístupu. Společně s ní mizí i další podobné dříve dostupné systémy.

Microsoft Defender teď může chránit i vás

Microsoft Defender se od firem dostává k běžným předplatitelům Office 365. Nainstalovat si ho můžete jak na počítač, tak na mobil. Ochranu nabídne napříč všemi vašimi zařízeními.

Vše, co potřebujete vědět o předplatném v Telegramu

Telegram pokořil důležitou hranici 700 milionů aktivních uživatelů měsíčně a zároveň spustil předplatné. Přinášíme vám proto souhrn všeho, co o něm potřebujete vědět.

Meta představila obchod se značkovým oblečením pro naše virtuální já

Mark Zuckerberg nepřestává veřejnost přesvědčovat, že jejich metaverzum se blíží. Nyní se předvedl se značkovým oblečením pro avatary na Facebooku, Instagramu a Messengeru.

Notebookový procesor od Qualcommu je stále o 55 % pomalejší než M2

Qualcomm se marně snaží dosáhnout na úroveň dominantního Apple se svými čipy pro laptopy. I jeho nejnovější model 8xc Gen 3 totiž nedorovná dva roky starý čipset M1.

Realme zanedlouho vypustí nové hodinky s Bluetooth telefonováním

Společnost Realme zanedlouho vyšle do světa své hodinky TechLife Watch R100. Pyšní se sedmidenní výdrží díky 380mAh baterii a také Bluetooth telefonováním.

Zákazníci obdrželi kvůli chybě produkty navíc, vracet je prý nemusí

Zákazníci společnosti Sonos obdrželi nechtěné produkty navíc, jeden z nich byl dokonce obdarován více než 30 zařízeními navíc. Prý si je ale mohou ponechat.