Snapchat oznámil předplatné, umožní třeba předběžný přístup k nevydaným funkcím

Telegram nedávno spustil předplatné plné bonusů, mezi nimi je třeba vylepšené stahování a sdílení souborů. Snapchat se chytil stejné myšlenky a oznamuje službu Snapchat+.

7 věcí, které nás štvou na Windows 11

Za několik málo měsíců to bude druhý rok, co můžeme na našich počítačích veřejně vlastnit Windows 11. Přesto však stále tento operační systém není bez problémů. Jaké věci nám na něm vadí nejvíc?

Qualcomm omylem prozradil datum vydání čipu Snapdragon 8 Gen 2

Druhá generace mobilního čipsetu Snapdragon 8 přijde dříve, než se čekalo. Prozrazuje to teď už odstraněná zmínka na stránkách společnosti, která stanovuje datum konference.

Hodinky umožňují dětem trénovat příšerky, když se budou hýbat

Bandai využívá hru k tomu, aby motivovalo děti k vykonávání fyzické aktivity. Díky speciálním hodinkám mohou trénovat Digimony a bojovat s nimi, musí ale sportovat.

Tenké notebooky od Huawei míří do Evropy, vybaveny jsou procesory Intel 12. generace

Huawei před měsíem uvedl na čínský trh notebooky MateBook 16s a MateBook D16, nyní míří i do Evropy. Jsou vybaveny procesory Intel 12. generace a potěší i operační pamětí.

Z Facebook Pay je nyní Meta Pay kvůli Metaverse peněžence

Mark Zuckerberg a jeho společnost posledních pár let očividně dělá mnoho kroků ke stavbě základů slibovaného Metaverza. Za tu dobu jsme se dočkali už několika změn.

V Číně se prodává telefon s designem iPhonu 13 za velmi nízkou cenu

Na čínském trhu se objevuje spousta napodobenin iPhonů. Tato ale skutečně stojí za zmínku, má totiž poměrně slušnou výbavu a prodává se za opravdu nízkou cenu.

Konec zadávání falešného věku? Instagram testuje ověřování nejen pomocí AI

Falešný věk si zadává spousta uživatelů a mají k tomu různé důvody. Instagram se ale rozhodl, že ověří všechny uživatele, jež si zadali věk vyšší než 18 let. A to nejen pomocí umělé inteligence.

Nothing Phone (1) překvapivě nebude dostupný v USA

Společnost Nothing se připravuje na spuštění úplně prvního telefonu Phone (1). To přijde už velmi brzo, už příští měsíc. Proto o zařízení slýcháme častěji než kdy dříve.

Je tohle budoucnost dronů?

Jeden ze startupů na konferenci re:Mars představil zařízení, které dokáže měnit baterie dronů a zároveň jim naložit či vyložit náklad. Pomoct by to mohlo třeba při roznosu jídla.

Samsung představuje 200MP kamerový senzor pro vlajkové telefony, má nejmenší pixely na trhu

Samsung se opět pokouší dobýt trh telefonů s vysoce kvalitními fotoaparáty, představuje proto nový kamerový senzor ISOCELL HP3. Dokáže nahrávat video ve vysoké kvalitě a pořizovat dobré snímky v noci.

Bude herní kousek od společnosti ASUS prvním telefonem s čipem Snapdragon 8+ Gen 1?

Dozvídáme se informace o nástupci herního telefonu ROG Phone 5. Měl by jako první disponovat procesorem Snapdragon 8+ Gen 1 a nabídne obří operační paměť.