Ayn Loki je handheld s Windows a nízkou cenovkou

Čínské Ayn hrdě představilo handheld Ayn Loki. Podle společnosti je to cenově nejdostupnější herní konzole s Windows vůbec. S cenovkou šla totiž opravdu nízko.

Ohebný telefon od Googlu se zase odkládá

Znovu odložen je spekulovaný ohebný telefon z dílen Googlu. Společnost prý čelí problémům s jeho vývojem, a tak jeho vydání letos už přes nespočet úniků nestihne.

Mi Band 7 jsou tady a jsou zase lepší než předchůdci

Mi Band je jednou z nejoblíbenějších sérií chytrých náramků. Za nízkou cenu nabídnou pokročilé senzory a celkový balíček, který mají ostatní výrobci problém dorovnat.

I Microsoft už má svůj nástroj na tvorbu webovek

Platformy pro tvorbu webových stránek bez nutnosti psát kód v posledních letech zažívají velkou vlnu popularity. Na té se se svým nástrojem chce svést i Microsoft.

Na starších Kindlech už si nové knížky nekoupíte

Amazon končí s přístupem k obchodu s knihami starších modelů čteček Kindle. Zasažené uživatele chce přemluvit k tomu, aby přešli na modernější a novější zařízení.

Nothing phone (1) se chce odlišit, ale inspiruje se od Apple

Na první telefon od britské společnosti Nothing, kterou založil bývalý šéf OnePlus Carl Pei, netrpělivě čeká celý svět. A teď byly zveřejněny nákresy zadní plochy telefonu.

Na Windows 11 budete moct dostat aplikace z minulého počítače

Windows 11 dostává způsob, kterým na něj budete moct dostat aplikace z počítače, který jste používali předtím. Dosud jste museli aplikace jednu po druhé stahovat sami.

Motorola oficiálně potvrzuje 200MP fotoaparát a Snapdragon 8+ Gen 1

Motorola vydala dva obrázky na čínské sociální síti naznačující plány pro další mobilní telefony. Prvním je upoutávka na 200MP senzor a druhým pozdrav nedávno oznámenému čipu Snapdragon 8 Plus Gen 1.

Do Windows 11 zamíří widgety třetích stran

Widgety jsou součástí systému Windows 11. Jedná se službu, která shromažďuje různé informace o dění okolo nás. Dostupné jsou jenom panely vytvořené Microsoftem, to se ale brzy změní.

Modul na Marsu ztracen kvůli prachu. Proč prostě nemá stěrače?

Výzkum na Marsu v posledních letech nabírá na obrátkách, přesto stále ztrácíme moduly, které tam byly vyslány před několika lety. K věčnému spánku je přitom často odsoudí pouhý prach.

Xiaomi a Leica společně v červenci vydají smartphone

Čínský gigant se zaměřením na smart zařízení Xiaomi oznámil kolaboraci s Leicou, výrobcem fotoaparátů. Kolaborace také značí, jak dlouho se Leica ve světě telefonů vyskytuje.

Asus a Nvidia představily nejrychlejší herní monitor

Na konferenci Computex 2022 představily společnosti Asus a Nvidia něco, co by mělo údajně být nejrychlejším herním monitorem světa. Nabízí totiž šílenou 500Hz obnovovací frekvenci.