DxOMark: Google Pixel 7a má srovnatelný displej s iPhone 14 Plus

Testeři serveru DxOMark udělili smartphonu Google Pixel 7a dostatečný počet bodů, aby se umístil na 11. místě žebříčku mobilů s nejlepším displejem. Skončil tak stejně jako iPhone 14 Plus.

Twitter nově umožňuje předplatitelům nahrávat dvouhodinová videa

Jedna z největších sociálních sítí Twitter dále rozšiřuje možnosti své prémiové služby, Twitter Blue. Předplatitelé služby nově mohou na platformě nahrávat až dvouhodinová videa.

Konec iPhonů, jak je známe dnes? Apple k tomu chce použít AI

Apple se chce svézt na vlně popularity AI ještě víc a nové inzeráty nasvědčují tomu, že má v plánu proměnit iPhony skrz generativní nástroje. Půjde o velký, nebo malý převrat?

Android 14 udělá nahrávání obrazovky bezpečnějším

Spatřena byla nová vychytávka, která obohacuje funkci nahrávání obrazovky uvnitř operačního systému Android 14. Google konečně umožní snímat konkrétní aplikaci a bude schovávat důvěrné informace.

Unikly snímky dalších modelů grafické karty AMD Radeon RX 7600

Již v následujícím týdnu by mělo AMD konečně odhalit první mainstreamovou grafickou kartu postavenou na architektuře RDNA 3 – Radeon RX 7600. Podívejte se na snímky čtyř různých modelů.

Bude i Google Pixel Flip? Společnost nad ním uvažuje

Technologický gigant Google během nedávné konference I/O oficiálně představil skládací smartphone Pixel Fold. Soudě podle vyjádření produktového manažera se časem možná setkáme i s Pixel Flipem.

Zadní displej Motoroly Razr 40 Ultra umožní práci s aplikacemi

Motorola unikla řada dalších propagačních materiálů, z nichž je patrné, že skládací smartphone Razr 40 Ultra umožní na svém sekundárním displeji otevírat aplikace a hry.

Samsung prý nakonec nezvolí Bing jako výchozí vyhledávač ve svých zařízeních

Nedávno se objevily spekulace o tom, že Samsung možná nahradí Google, jakožto defaultní vyhledávač v jeho zařízeních, za Microsoft Bing. Nyní se ale zdá, že se Google nepříjemné ztrátě vyhne.

Nový Google Pixel 7a vystaven náročnému testu odolnosti. Jak si vedl?

Během nedávné konference Google I/O představil technologický gigant svůj nový smartphone střední třídy označený jako Pixel 7a. Na zoubek jeho odolnosti se nyní podíval známý tester. Jak dopadl?

TikTok dostal zákaz v americké Montaně

Populární mobilní aplikace TikTok obdržela ban na celém území amerického státu Montana. Jedná se tak o první zákaz používání aplikace na osobních zařízeních na světě.

Apple zakazuje zaměstnancům ChatGPT

Společnost Apple před nedávnem oznámila, že zakazuje svým zaměstnancům používat technologii umělé inteligence ChatGPT. Zákaz platí kvůli obavě z potenciálních úniků důvěrných dat.

Seznámení s nejnovějšími notebooky od MSI

Seznamte se s nejnovějšími notebooky od MSI, které jsou ideální jak pro profesionály hledající špičkový výkon a všestrannost, tak i pro hráče.