Facebook ověřil fanpage Elona Muska, porušil tak vlastní pravidla

Facebooku se podařila nevídaná věc – ověřil fanouškovskou stránku Elona Muska a bral ji jako oficiální účet. Šokující také je, že tím porušil vlastní pravidla.

Jak si vede Pixel 6 v zahraničních recenzích?

Pixel 6 byl představen už dříve, teprve v posledních týdnech ale vycházejí zahraniční recenze, které dávají lepší náhled na to, o jaký stroj se ve skutečnosti jedná. My vybrali to nejzajímavější.

Nintendo kvůli nedostatku čipů snižuje produkci o 20 %

Nintendo kvůli nedostatku počítačových čipů omezí produkci své konzole Nintendo Switch, to je větší snížení, než které společnost očekávala v květnu, problém je to hlavně pro zájemce o OLED verzi.

Facebook se přejmenovává na Meta a ukazuje nám svoji vizi o budoucnosti virtuálního světa

Mark Zuckerberg, zakladatel přejmenovaného Facebooku, má grandiózní vizi budoucnosti plnou virtuálních a rozšířených realit. Zní to sice jako sci-fi, ale něco to sebe má. Jak to tedy celé funguje?

Uniklé obrázky ukazují nové notebooky ASUS a Lenovo

Leaker Evan Blass na svém twitterovém profilu zveřejnil obrázky dvou nových laptopů od značek ASUS a Lenovo, přičemž oba dva cílí na různé uživatele a mají něco do sebe.

Nvidia GPU 30. řady se mohou dočkat vylepšení VRAM

Vypadá to, že vánočním dárkem od Nvidie bude vylepšení paměti některých grafických karet současnosti. Hongxing2020 na Twitteru odhalil možné plány společnosti Nvidia.

Nové periferie od Razeru nejsou určeny pro hráče

Razer rozšířil nabídku počítačových periferií o myš Pro Click Mini a klávesnici Pro Type Ultra. Spíše než na hraní her jsou ale určeny pro lidi, kteří na počítači hlavně pracují.

Nahlédněte pod pokličku novému MacBooku Pro

Když Apple na podzimním keynote představil nové verze MacBooku Pro s novými procesory M1 Pro a M1 Max, muselo být nejednomu jasné, že půjde jistě o přelomové kousky.

Nový trailer nedělá Battlefieldu dobrou reklamu

Ukázku moderních technologií od společnosti NVIDIA ve hře Battlefield 2042 pokazily výrazné poklesy frame rate. Pod videem na YouTube se množí negativní a posměšné reakce.

Kryptoměna inspirovaná Hrou na oliheň byla zřejmě podvod

Každý den vznikají nové a nové kryptoměny, ale jen malé procento z nich se prosadí. Mezi novými krypto projekty se také vyskytuje spousta podvodů, které mají za cíl jen vylákat peníze.

Grafické karty AMD jsou opět na 200 % doporučené ceny, ta roste i u Nvidie

Grafické karty opět zdražují, ty postavené na architektuře RDNA 2 od AMD jsou už na více než 200 % doporučené prodejní ceny, ta roste i u karet architektury Ampere od Nvidie.

Xbox nás futuristickým videem přenese do budoucnosti s konzolí v rozlišení 32K

Tohle je Xbox 2042. Futuristické video Microsoftu abstraktním způsobem propaguje nadcházející futuristickou střílečku Battlefield 2042. Co by Xbox mohl v budoucnu nabídnout?