Nepoužívejte funkci Quick Resume, radí vývojáři Halo Infinite

Přijde vám, že vám v Halo Infinite mizí skiny, které jste našli během kampaně? Na vině může být funkce Quick Resume. Na opravě se pracuje. Doté doby byste měli hru vypínat.

Spotify ruší funkci Car View pro řidiče. Náhradu nemá

Z aplikace Spotify bez varování zmizelo zjednodušené ovládání Car View pro řidiče. Používejte Google Asistenta nebo Siri, radí zaměstnanec společnosti naštvaným uživatelům.

Spotify se inspiruje u TikToku. Testuje novou sekci s videoklipy

V betaverzi aplikace Spotify pro iOS se objevilo nové menu, které připomíná video-feed z TikToku. Úkolem nového prvku je doporučit uživatelům hudbu, která by se jim mohla líbit.

Reddit chce být víc jako TikTok. Převezme funkce z apky Dubsmash

Provoz aplikace Dubsmash bude ukončen. Její funkce budou integrovány do aplikace Redditu, který populární alternativu TikToku koupil před rokem.

Tvůrci Reels budou dostávat zaplaceno, přibydou i nové funkce

Instagram Reels se snaží dostihnout konkurenční TikTok a proto přidává další funkce. Mezi ně patří převod textu na řeč s možností robotického hlasu a zvukové efekty.

Windows 11 se dočká funkce pro snazší sdílení obrazovky

Uživatelé Windows 11, kteří se často účastní schůzek, konferencí nebo výuky online, jistě ocení novou funkci, která jim umožní jednodušší sdílení své obrazovky.

Netflix napodobuje TikTok, funkce se bude týkat dětí

Společnost Netflix začíná na iOS testovat funkci, jež dětem přinese feed plný klipů z nejrůznějších pořadů, přičemž systém bude velmi podobný populární aplikaci TikTok.

Nová funkce iPhonu může uživateli zachránit život

Apple by rád své mobily a chytré hodinky naučil rozpoznávat autonehody. Apple Watch a iPhony by tuto funkci měly dostat do vínku v rámci aktualizace operačního systému někdy v příštím roce.

Canon čelí 110milionové žalobě, protože vypíná skenery tiskáren po vyprázdnění toneru

Světoznámý výrobce kamer a tiskáren Canon čelí 110milionové žalobě, protože u svých multifunkčních tiskáren po vyprázdnění zásobníku na inkoust vypíná i funkce na něm nezávislé.

Instagram zavádí funkci, která odtrhne teenagery od nevhodného obsahu

Instagram se rozhodl bojovat proti závislosti mladých lidí na sociálních sítích. Také si uvědomuje, že je důležité bojovat proti tomu, aby mladiství sledovali nevhodný obsah.

Televizory Bravia XR přicházejí se dvěma exkluzivními funkcemi PS5

Sony označila televizory Bravia XR jako „Ideální pro PlayStation 5“. Má jít o TV navržené tak, aby dokonale spolupracovaly s konzolí PlayStation 5 a nabídly fantastické herní zážitky.

Netflix přináší funkci náhodného přehrávání i pro Android

Čeká vás volný večer a rádi byste se podívali na nějaký film či seriál, avšak nevíte, co přesně zhlédnout? V tom případě je funkce „Play Something“ právě pro vás.

Sony má spoustu skvělých nápadů, kterými chce vylepšit PS5

Japonská společnost má řadu nápadů, ze kterých může v budoucnu čerpat. Hideaki Nishino, SVP pro Platform Experience, uvedl, že mají zajímavé, vzrušující a fantastické nápady.

Díky nové funkci SteamVR můžete ve hrách pracovat s Windows počítačem

Valve do softwaru SteamVR přidává možnost levitujícího Windows počítače ve hrách, dosud mohl být pouze připnutý k ovladači. Můžete tak při hraní sledovat třeba Discord.

Novou funkcí antiviru Norton 360 je těžba kryptoměn

Software Norton 360, jehož původní funkcí byla ochrana počítače před hrozbami z internetu, naše nové využití. Když zrovna nejste u počítače, můžete těžit Ethereum.

Google Mapy dostanou řadu nových funkcí

Mezi ohlášenými novinkami na I/O eventu pořádaném Googlem byla i řada vylepšení asi nejpoužívanějších mobilních map. Dočkáme se bezpečných cest i metrik rušnosti oblastí.

První důležitá aktualizace PS5 přináší nové možnosti úložiště a sociální funkce

První velká aktualizace systémového softwaru konzole PlayStation 5 vyjde zítra a přinese nové funkce a vylepšení - možnost přenášet hry pro PS5 na externí disk i Share Play pro PS5 a PS4.

Chytrý náramek Mi Band 6 vás překvapí nabídkou funkcí

V aplikaci Zepp, kterou využívá řada chytré elektroniky od Xiaomi, se objevily první informace o nové generaci levného chytrého náramku Mi Band.

Xbox se ptá uživatelů, zda by ocenili funkci DualSense na jejich ovladačích

V dotazníku od Microsoftu pro uživatele nové generace konzolí se objevila i otázka, jestli by u jejich ovladačů ocenili podobné funkce, jako nabízí PlayStation se svým DualSense ovladačem.

Speciální funkce ovladače DualSense půjdou snížit i deaktivovat

Hmatová odezva a adaptivní spouště u ovladače DualSense půjdou vypnout nebo snížit. Podívejte se, jak adaptivní spoušť funguje prostřednictvím krátké ukázky od jednoho novináře.

Uživatelské rozhraní PS5 bude podobné PS4, ale podle patentu má zajímavé funkce

Již zítra nás čeká přehlídka PS5 her, než se dozvíme oficiální informace, Sony si nechala patentovat nové UI, které by mohlo například pomoc hráčům, kteří se zasekli v nějaké fázi.

Sonos těží Alexu. Na repráky pustil další funkci

Jednou z oblíbených funkcí virtuální asistentky Amazon Alexa je možnost nahrát vzkaz a nechat ho přehrát napříč připojenými zařízeními. „Announcements“, jak se funkce v angličtině jmenuje.