Je tohle nový Echo Dot? Zvěsti o třetí generaci

Vidíme na obrázku, který mezi lidi vypustili Francouzi z Numerama a FrAndroid, třetí generaci Echo Dot? Určitě to není vyloučeno.

Samsung připravuje premiéru chytrého reproduktoru

9. srpna bude pro Samsung velký den - event, na kterém se představí Galaxy Note 9, by se totiž měl také stát místem premiéry nových chytrých hodinek a hlavně očekávaného smart speakeru.

iOS místo 112? Canary se učí vysílat SOS signály

Startup Canary představil ve spolupráci s Noonlight svým zákazníkům v USA důležitou novinku, díky níž se IoT může stát ještě nedílnější součástí našich životů. 

Facebook na fake news nasadí umělou inteligenci

Podle posledních zpráv to vypadá, že si Facebook plně uvědomil, jak těžké je monitorovat aktivitu více než dvou miliard uživatelů, a do boje proti fake news přizve umělou inteligenci.

WPA3! Nový stupeň bezpečnosti je tady

Po čtrnácti letech jsme se konečně dočkali bezpečnostního upgradu Wi-Fi.

Auta Street View budou měřit čistotu ovzduší

Vidět auto Google Street View doteď znamenalo jediné - nejspíš se výhledově najdete na Google mapách. V budoucnu by to ale mohlo být také ukazatelem toho, že vaše město si nechává měřit znečištění.

Reproduktor místo police. Ikea + Sonos = Symfonisk

Spolupráce společností Sonos a Ikea, ohlášená v prosinci, má první výsledky - na předváděčce ve Švédsku se představila nová řada Symfonisk, která doplní nabídku nábytkářského gigantu o chytré audio.

Módní kamera Echo Look poradí, co na sebe

Chytrou kameru Echo Look nejdříve Amazon nabízel jen vyvoleným a na pozvánky, teď si ji konečně může (za 200 dolarů) pořídit kdokoliv.

Fus Ro Dah! Alexa vyráží do Skyrimu

Hraje se v podstatě jako dračák - Alexa vás vždy postaví před nějakou situaci a vy se musíte rozhodnout, co uděláte.

Yandex Station je smart speaker pro Putina

Kdo by čekal, že v Rusku se Googlu daří stejně dobře jako jinde ve světě, ten evidentně nikdy neslyšel o Yandexu. To je totiž jméno jedničky ruského IT trhu.

Z Apple Watch se po updatu stanou vysílačky

Update softwaru, s kterým chytré hodinky Apple Watch do konce tohoto roku přejdou na watchOS 5, rozhodně nepřinese jen kosmetické úpravy.

Sluneční hodiny budoucnosti slunce nepotřebují

Sluneční hodiny nejsou složitý vynález - v podstatě jde o vhodně umístěnou tyč, která vrhá stín na svého typu ciferník.