Televizory Bravia XR přicházejí se dvěma exkluzivními funkcemi PS5

Sony označila televizory Bravia XR jako „Ideální pro PlayStation 5“. Má jít o TV navržené tak, aby dokonale spolupracovaly s konzolí PlayStation 5 a nabídly fantastické herní zážitky.

Adobe Elements 2022 bude používat AI k úpravám fotek a videí

Konference Adobe Max 2021 se odehrává tento měsíc a s ní přicházejí nové představené produkty. Prvním z nich je právě nová verze Adobe Elements, která se dočká spousty změn.

Motorola má teď další levný telefon: Moto G Pure

Motorola svou kolekci levných smartphonů doplňuje o jeden nový. Moto G Pure za svou cenovku nenabídne špatné specifikace, v lecčem ale na telefony střední třídy výrazně ztrácí.

Snapchat přidá do aplikace výzvy o peněžní odměny

Snapchat přináší pravidelné výzvy pro tvůrce Spotlightu, které se budou týkat různých aktivit a odměnou budou poměrně slušné peníze. Také můžeme podpořit tvůrce virtuálními tokeny.

Uživatelé iPad Mini 6 si stěžují na problémy s displejem

Jen nedlouho po spuštění prodejů nového iPadu Mini si řada uživatelů stěžuje na odbarvený a zkreslený obraz na displeji. Zřejmě se nejedná o zcela ojedinělý problém.

Valve podrobně ukazuje vnitřnosti přenosného Steam Decku

Valve v oficiálním videu rozebírá Steam Deck, hybrid mezi kapesní konzolí a počítačem, který se začne prodávat v následujících měsících. Zároveň nedoporučuje, abyste něco takového dělali.

PS3 a Vita přestanou podporovat nákupy skrze kreditku a PayPal

Začátkem letošního roku Sony hrozila tím, že vypne PlayStation Store pro PS3 a PS Vita. To se nakonec nestalo a vlastníci těchto konzolí měli až klid. Teď Sony přichází s ránou pod pás.

Yubico představuje bezpečnostní klíče na otisk prstu

Yubico představilo novou sérii bezpečnostních klíčů, které můžete využít třeba pro přihlášení do svých účtů. Nově disponují čtečkami otisků prstu; nebudete už potřebovat žádné heslo.

Hacker napadl Twitch. Zveřejnil hesla, zdrojový kód i výdělky streamerů

Hack odkryl zdrojový kód, citlivé údaje o uživatelích i ambiciózní plány streamovací platformy, jako je konkurence Steamu vytvořená týmem Amazon Game Studios.

Nekupujte si Xbox Series S, varuje známý hardwarový web

Slabší ze dvou next-gen konzolí Microsoftu má problémy s některými hrami a situace by se mohla do budoucna ještě zhoršovat. Aspoň to tvrdí známý hardwarový magazín Tom’s Guide. O jaké problémy jde?

Netflix přináší funkci náhodného přehrávání i pro Android

Čeká vás volný večer a rádi byste se podívali na nějaký film či seriál, avšak nevíte, co přesně zhlédnout? V tom případě je funkce „Play Something“ právě pro vás.

Co vše přináší Windows 11 hráčům? Dle Microsoftu je tou nejlepší volbou

Operační systém Windows 11 dnes oficiálně vyšel, což znamená, že uživatelům se systémy Windows 10, kteří zároveň splňují podmínky pro instalaci, bude nabídnuto na něj zdarma přejít.