Google obohatí spoustu svých služeb o AI funkce. Možná usnadní práci i vám

Během konference I/O odhalil technologický gigant Google řadu řešení poháněných umělou inteligencí, která mají za cíl usnadnit uživatelům práci s mnoha různými, nejen kancelářskými, aplikacemi.

Nvidia RTX 4070 možná dostane variantu s „lepším“ čipem

Ačkoliv je Nvidia GeForce RTX 4070 na trhu teprve chvíli, už nyní se začíná hovořit o variantě s lepším čipem AD103. Má to ale háček, kvůli kterému výkon ve finále nejspíš vyšší nebude.

Samsung Galaxy Watch vás upozorní v případě nepravidelné srdeční aktivity

Jihokorejská společnost Samsung plánuje v blízké budoucnosti do svých chytrých hodinek Galaxy Watch zabudovat funkci, která upozorní uživatele na nepravidelných srdeční rytmus.

Čínská firma financovaná tamní vládou spouští vlastní AI jako konkurenta pro ChatGPT

Čínská technologická společnost iFlytek, financovaná tamní vládou, oznámila spuštění svého vlastního chatbota využívajícího umělé inteligence, který se má stát konkurentem pro ChatGPT.

Takto bude fungovat umělá inteligence ve Zprávách Google

Do Zpráv Google zamíří funkce Magic Compose, která uživatelům pomáhá psát zprávy rychleji a snadněji díky využití umělé inteligence. Bude za vás i schopna vymýšlet odpovědi.

Král fotožebříčku DxOMark zamířil do Česka

Huawei na tuzemský trh vypustil smartphone Huawei P60 Pro, který je cílen především na milovníky fotografování. V žebříčku DxOMark aktuálně drží první příčku. Kolik vás bude stát?

Vyfocené balení AMD Radeon RX 7600 potvrzuje důležité detaily

Zdá se, že AMD Radeon RX 7600 vyjde už velice brzy. Asijský obchod už má totiž tyto modely patrně vyskládané a jejich vyfotografované balení odhalilo důležité podrobnosti.

Do Česka přišly smartphony POCO F5 a POCO F5 Pro

POCO uvedlo na tuzemský trh dvojici nových smartphonů, které se řadí do vyšší střední třídy, ale představují zajímavou konkurenci i pro dražší kousky. Mají totiž rozhodně co nabídnout.

V TikToku byla bezpečnostní chyba, která umožňovala přístup nejen k aktivitám uživatele

Populární aplikace TikTok má několik znepokojujících bezpečnostních problémů, které by mohly způsobit, že vaše aktivity budou přístupné komukoli.

Nové barvy Xiaomi 13 Ultra zaujaly, bylo rychle vyprodáno

Sice nemáme žádné zprávy o termínu uvedení Xiaomi 13 Ultra na evropském trhu, ale v domovské Číně se smartphone těší velké popularitě. Jeho nové barevné varianty se rychle vyprodaly.

Potvrzeno: Realme 11 Pro+ dostane velkou baterii a rychlé nabíjení

Už zítra bude odhalen smartphone Realme 11 Pro+, o němž výrobce těsně před uvedením prozrazuje další detaily. Dostane velice slušnou baterii s podporou rychlého dobíjení, a navíc bude lehký.

Rozšiřující karty úložiště Xboxu Series X/S mají trvale sníženou cenu

Máte neustále problém s nedostatkem úložného místa ve svém Xboxu Series X/S, ale nechtělo se vám utrácet za drahé karty rozšiřující paměť? Tak v takovém případě pro vás máme dobrou zprávu.