Obrázky herního mobilu ASUS ROG Phone 6, jeho ovladače i obřího chladiče

Nedávno jsme se dozvěděli informace o telefonu ROG Phone 6, chyběl nám ale jeho design. To už ovšem neplatí, leaker Evan Blass zveřejnil, jak vypadá telefon, jeho ovladač i chladič.

ASUS ROG přináší komponenty a příslušenství ve spolupráci s EVANGELIONEM

Republic of Gamers, herní divize společnosti ASUS, přináší komponenty a jiné příslušenství ve spolupráci s anime sérií EVANGELION. Dostupné budou třeba grafické karty, sluchátka, myš a další.

Otestovali jsme prvotřídní chladič ASUS ROG Ryujin II 360

Do redakce nám tentokrát dorazil jeden z nejlepších kapalinových chladičů na trhu. ASUS ROG Ryujin II 360. Spojení Republic of Gamers, ventilátorů Noctua a čerpadla Asetek jsou zárukou kvality.

Nový herní počítač od HP má patentovanou kryokomoru

Největší herní počítač z řady Omen od HP má chladič procesoru mimo šasi. Díky tomu se výrobci podařilo snížit teplotu CPU o šest stupňů Celsia.

Tahle novinka Razeru je určena pro mobilní hráče

Značka Razer se sice proslavila díky svým herním myším, ale v jejím bohatém portfoliu najdete i pár vychytávek určených pro lidi, kteří hrají především na mobilu.

Nový model PlayStationu 5 má menší chladič

PS5 s označením CFI-1100B 01 má nejen nový šroub pro snazší umístění konzole (nepotřebujete k němu šroubovák), ale také výrazně menší chladič. Je to plus, nebo minus?

Nový „vodník“ od InWin zchladí kromě CPU i paměti a disk

Větráček navíc přidaný k novému All-in-One systému vodního chlazení má poměrně netradiční roli. Jeho úkolem je zchladit komponenty v okolí procesoru. Vodní chlazení se vyrábí ve dvou variantách.

Slot pro SSD disk u PS5 čeká na vylepšení chladicího systému konzole

Sony má v létě zveřejnit aktualizaci, která u PlayStationu 5 zpřístupní rozšíření pomocí externího SSD disku a vylepší chlazení konzole. Společnost musí nejprve navýšit rychlost ventilátoru.

Pasivní procesorový chladič značky Noctua míří do výroby

Jeho parametry vás překvapí, slibuje výrobce. Chladič bez větráku si troufne i na high-endové procesory.