Zobrazit vše ve dne 10. 5. 2023

Představen skládací smartphone Google Pixel Fold. Není vůbec levný

Moment, na který čekala řada technologických nadšenců již nesmírně dlouho, je konečně tady. Google představil svůj skládací smartphone s prémiovým designem, který ale vůbec nepotěší svou cenou.

Google Pixel 7a konečně odhalen, v Německu stojí 509 eur

Dnes byl oficiálně představen smartphone Pixel 7a, a tudíž je spekulacím kolem něj definitivně konec. Kromě všech specifikací známe také jeho německou cenovku, která je vzhledem k výbavě přijatelná.

Google Bard dostupný pro všechny a brzy dostane češtinu

Google dotahuje ztrátu na OpenAI a jeho ChatGPT. Jako součást konference I/O vypustil zprávu, že Bard ruší čekací listinu a otevírá dveře všem. Brzy navíc dostane češtinu.

Google obohatí spoustu svých služeb o AI funkce. Možná usnadní práci i vám

Během konference I/O odhalil technologický gigant Google řadu řešení poháněných umělou inteligencí, která mají za cíl usnadnit uživatelům práci s mnoha různými, nejen kancelářskými, aplikacemi.

Špička mezi herními klávesnicemi - Razer DeathStalker V2

Jste připraveni vypustit svou vnitřní herní bestii? Nehledejte nic jiného než klávesnici Razer Deathstalker V2 - dokonalou zbraň pro hráče, kteří chtějí ovládnout digitální bojiště.

Nvidia RTX 4070 možná dostane variantu s „lepším“ čipem

Ačkoliv je Nvidia GeForce RTX 4070 na trhu teprve chvíli, už nyní se začíná hovořit o variantě s lepším čipem AD103. Má to ale háček, kvůli kterému výkon ve finále nejspíš vyšší nebude.

Samsung Galaxy Watch vás upozorní v případě nepravidelné srdeční aktivity

Jihokorejská společnost Samsung plánuje v blízké budoucnosti do svých chytrých hodinek Galaxy Watch zabudovat funkci, která upozorní uživatele na nepravidelných srdeční rytmus.

Čínská firma financovaná tamní vládou spouští vlastní AI jako konkurenta pro ChatGPT

Čínská technologická společnost iFlytek, financovaná tamní vládou, oznámila spuštění svého vlastního chatbota využívajícího umělé inteligence, který se má stát konkurentem pro ChatGPT.

Takto bude fungovat umělá inteligence ve Zprávách Google

Do Zpráv Google zamíří funkce Magic Compose, která uživatelům pomáhá psát zprávy rychleji a snadněji díky využití umělé inteligence. Bude za vás i schopna vymýšlet odpovědi.

Král fotožebříčku DxOMark zamířil do Česka

Huawei na tuzemský trh vypustil smartphone Huawei P60 Pro, který je cílen především na milovníky fotografování. V žebříčku DxOMark aktuálně drží první příčku. Kolik vás bude stát?

Vyfocené balení AMD Radeon RX 7600 potvrzuje důležité detaily

Zdá se, že AMD Radeon RX 7600 vyjde už velice brzy. Asijský obchod už má totiž tyto modely patrně vyskládané a jejich vyfotografované balení odhalilo důležité podrobnosti.

Do Česka přišly smartphony POCO F5 a POCO F5 Pro

POCO uvedlo na tuzemský trh dvojici nových smartphonů, které se řadí do vyšší střední třídy, ale představují zajímavou konkurenci i pro dražší kousky. Mají totiž rozhodně co nabídnout.