Windows 11 chce více zaplnit spodní bar

Spodní bar na operačním systému Windows 11 nejspíš dostane nové funkce, které jej o něco více zaplní. Systém dostává ještě několik dalších uživatelských a vizuálních vylepšení.

Musk si to rozmyslel, už nechce Twitter

Miliardář Elon Musk se rozhodl vycouvat ze své nabídky odkoupit sociální síť Twitter za více než bilion korun. Bude se kvůli tomu ale muset soudit, Twitteru se totiž jeho krok ani trošku nelíbí.

Na starších Kindlech už si nové knížky nekoupíte

Amazon končí s přístupem k obchodu s knihami starších modelů čteček Kindle. Zasažené uživatele chce přemluvit k tomu, aby přešli na modernější a novější zařízení.

Kindle knížky už si na Androidu nekoupíte

I Amazon už končí s prodeji svých virtuálních produktů na Android zařízeních, nechce totiž platit Googlu podíl ze svých zisků. Týká se to jak knih na Kindle, tak předplatného Amazon Music.

Už jsme si ani nemysleli, že Spotify tohle přidá!

Tentokrát se podíváme na hromadu softwarových novinek. Spotify konečně přidává text k písničkám, Meta odkládá end-to-end šifrování a Apple snad konečně bude prodávat náhradní součástky.

Edge už si nezaslouží posměch, předehnal Firefox

Internetový prohlížeč Edge, který přichází předinstalovaný se systémem Windows, v počtu uživatelů předehnal Firefox. Zprvu nepopulární prohlížeč tak překvapivě rychle roste.

Uživatelské rozhraní PS5 bude podobné PS4, ale podle patentu má zajímavé funkce

Již zítra nás čeká přehlídka PS5 her, než se dozvíme oficiální informace, Sony si nechala patentovat nové UI, které by mohlo například pomoc hráčům, kteří se zasekli v nějaké fázi.

Spaste duši! Roboti už umí běhat

Vzpomínáte na ta videa, ve kterých roboti sotva zvládli sejít schody? Tak ta už nejsou aktuální. Dneska roboti nejen bez problémů scházejí schody, ale také běhají nebo skáčou!

Nejvíce mám rád hry od Ubisoftu, ale hrozně mě štvou mikrotransakce.