Zobrazit vše ve dne 25. 5. 2023

SoundCloud propustí další zaměstnance

SoundCloud, populární platforma pro sdílení hudby, oznámila další snížení svého personálu o 8 procent. Tento krok je veden touhou dosáhnout rentability ještě letos.

O RTX 4060 Ti opět není zájem, tvrdí zdroje známého leakera

Zdroje renomovaného leakera se víceméně shodují na tom, že RTX 4060 Ti čelí opravdu slabým poptávkám. Jeden z nich dokonce situaci přirovnal k RTX 4080.

Rendery Galaxy Watch 6 potvrzují návrat milovaného prvku

Známý leaker a designér zveřejnil rendery hodinek Galaxy Watch 6 Classic, které potvrzují přítomnost dříve zmiňované otočné lunety. Jde o ikonický prvek dřívějších generací hodinek.

Masivně vzrostla poptávka po grafikách Nvidia na trénování AI

S nárůstem popularity umělé inteligence se pochopitelně zvyšuje i poptávka po grafických kartách, jež hrají klíčovou roli při jejím trénování. Z toho benefituje hlavně Nvidia jakožto král trhu.

ASUS prezentoval kancelářské produkty v čele s ultra tenkým notebookem

Během tiskové konference ZenOffice, kde bylo přítomno zastoupení i z naší redakce, prezentoval ASUS několik kancelářských produktů v čele s ultra tenkým notebookem ZenBook S 13 OLED.

Windows bude konečně schopen extrahovat RAR soubory

Věříte tomu? Microsoft konečně zavádí podporu pro extrahování souborů typu RAR, která se bude týkat jeho operačního systému Windows 11. Celá novinka má ale jeden velký háček.