Zobrazit vše ve dne 22. 6. 2022

MediaTek reaguje na Qualcomm představením čipu Dimensity 9000+

Qualcomm nedávno představil čip Snapdragon 8+ Gen 1 pro vlajkové smartphony. MediaTek nezahálí a ohlašuje čip Dimensity 9000+, od něhož můžeme čekat vynikající výkony.

Těchto 6 technologií mohlo změnit svět

Internet přinesl v technologickém světě revoluci a právě s jeho příchodem se postupně objevily tisíce inovativních produktů. Ne všechny se však ujaly a z některých se dokonce vyklubal podvod.

Microsoft, Meta a další pracují na standardech pro metaverzum

Metaverzum v poslední době skloňuje velká skupina společností. Co to vlastně je a jak bude možné tvořit pro něj obsah? Na to se bude snažit přijít 36 společností v čele s Microsoftem a Metou.

První 2v1 notebook od Xiaomi bude malým pomocníkem pro práci na cestách

Malé a lehké notebooky jsou velice oblíbenými pomocníky pro práci na cestách. Stejně tak i kombinace počítače a tabletu s názvem 2v1. Takový kousek představilo i Xiaomi.

Microsoft stahuje umělou inteligenci rozpoznávající emoce

Kontroverzní umělá inteligence z dílen Microsoftu, která měla rozpoznávat lidské emoce, je stažena z veřejného přístupu. Společně s ní mizí i další podobné dříve dostupné systémy.

Za chvíli dorazí telefon POCO X4 GT s procesorem Dimensity 8100

Telefon POCO X4 GT by měl dorazit už za chvíli, konkrétně 23. 6. Podle spekulací by se mělo jednat o napodobeninu Redmi Note 11T Pro, poháněn bude čipem Dimensity 8100.