Zobrazit vše ve dne 13. 10. 2021

Nový iPad Mini má problémy s displejem

Adobe představuje nové funkce svého AI asistenta, soud Apple a Epicu má další vývoj, zatímco nedávno vydaný iPad Mini má zase problémy s obrazovkou.

Amazfit představuje troje nové hodinky se skvělou baterií

Třemi novými modely chytrých hodinek se chlubí Amazfit. Slibuje nové funkce, a hlavně prodlouženou životnost baterie. Novým senzorem se vylepšuje i hardware samotný.

Instagram zavádí funkci, která odtrhne teenagery od nevhodného obsahu

Instagram se rozhodl bojovat proti závislosti mladých lidí na sociálních sítích. Také si uvědomuje, že je důležité bojovat proti tomu, aby mladiství sledovali nevhodný obsah.

Pracuje Lenovo na herním handheldu?

Fotky zařízení a jeho krátký popis byly ukryté v kódu oficiálních stránek, k oficiálnímu představení handheldu s názvem Lenovo Legion Play ale nedošlo.

Nové VR brýle od HTC zaujmou extravagantním designem

Den před oficiálním oznámením na internet unikly fotky nových VR brýlí od HTC. Headset je údajně určen ke sledování médií a hraní her. Pro hardcore hráče se ale nehodí, připojuje se totiž k mobilu.

Samsung 980 PRO s heatsinkem cílí na majitele PS5

Špičkový disk 980 PRO od Samsungu dostal heatsink, který z něj dělá ideální SSD pro rozšíření úložiště konzole PlayStation 5. Do prodeje jdou verze s kapacitou 1 a 2 TB.