High-five nebo husa; tohle jsou nová emoji

Stejně jako každý rok se nám ukazuje balíček nových emoji, které přibydou do standardu Unicode. Celkem to letos je 31 symbolů a variací. Jde o nejmenší balíček v historii.

Do Teams dorazily 3D emotikony a Meta zaplatí 90 milionů dolarů

Microsoft dávno sliboval, že se ve Windows 11 objeví 3D emotikony. Ty se měly taktéž objevit i v Microsoft Teams, kam nyní dorazily. A za co Meta zaplatí 90 milionů dolarů?

Na Instagramu bude brzy možnost sdílet svou 3D postavičku. Je to krok blíže Metaverzu, říká Meta

Znáte Animoji od Applu? Možná vám kamarád nebo kamarádka už jeden z jejich iPhonu zprávou poslali. Tak podobnou funkci Meta aktualizuje a interpretuje na Instagram.

Nové emoji od Microsoftu jsou dostupné ve Windows 11, ovšem bez 3D

V nové aktualizaci spolu s opravou chyb přichází i sada nových emotikonů, která byla poprvé představena v minulém roce. Slibovaného 3D designu se však nakonec nedočkáváme.

Co je bože DEN EMOJI???

Nová handheld konzole od Valve míří na trh, Apple se soudí v Británii, ilegální kryptofarma nakonec těžila FIFA kartičky a mnoho dalšího v tomto technologickém souhrnu.

Den Emoji: Google jich 1 000 vylepšuje, Microsoft vrací Clippy a další emoji novinky

Ačkoli není den emoji nějak známý, společnosti ho a předešlé dny letos využily k představení mnoha novinek na poli ikonek, které se staly nedílnou součástí komunikace přes internet.