Canon nemá čipy pro tonery. Radí zákazníkům, jak obejít jejich kontrolu

Společnost Canon chtěla pomocí čipů zajistit, aby uživatelé jejích tiskáren používali pouze originální tonery. Kvůli krizi ve výrobě čipů teď musí zákazníky obesílat s návodem, jak kontrolu obejít.

Dvě herní myši za rozumnou cenu od Canyon Gaming

Od značky Canyon Gaming zde máme další dvě myši, které zaujmou na první pohled nejen vzhledem a svými funkcemi, ale i svou cenou. Konkrétně jde o myši Puncher GM–11 a GM–20.

MacBook Pro je opět Pro Profesionály!

V dnešním souhrnu se podíváme na poslední Apple konferenci, probereme soudní spor značky Canon a nezapomeneme ani na nové bočnice pro PS5 od Dbrandu.

Canon čelí 110milionové žalobě, protože vypíná skenery tiskáren po vyprázdnění toneru

Světoznámý výrobce kamer a tiskáren Canon čelí 110milionové žalobě, protože u svých multifunkčních tiskáren po vyprázdnění zásobníku na inkoust vypíná i funkce na něm nezávislé.

Dvě zajímavé myši od Canyon Gaming

Se značkou Canyon Gaming jsme se zde už párkrát setkali. Dnes se podíváme na dvě herní myši, vícetlačítkovou Merkava GM-15 a jednoduchou, ale zato dostačující Corax GM-5N.

Canyon Hazard GK-6 - mechanická klávesnice za tisícovku?

Klávesnice Hazard GK-6 jako mechanická klávesnice za tisícovku útočí na velmi zajímavou pozici jako jedna z nejlevnějších mechanických klávesnic. Nastává tak otázka: Co musela pro tu cenovku obětovat?

Vertikální myš vhodná pro gaming? Vyzkoušeli jsme periférie Canyon Gaming

Od firmy Canyon Gaming jsme si už vyzkoušeli židli a ta nás opravdu nadchla. Nyní se tak od stejné firmy podíváme na celou krabici dalších periferií.

Židle jako z luxusního auta: Canyon Nightfall

Jaké to asi je sedět v luxusním voze? To vám může přiblížit Canyon Nightfall s příjemným poustrováním a potahem z eko kůže. To ale nejsou jediné kladné aspekty této židle.

╔══╗ ╚╗╔╝ ╔╝(¯`v´¯) ╚══`.¸. GAMEING

„Nahoď beat!“ Robobubeník vás doprovodí na cajón

Cajón je dřevěný hudební nástroj latinskoamerického původu, takový kvádr s otvorem, na který se bubnuje. A Cabot je japonský robot, jenž na něj umí hrát.