5 Kickstarter produktů, které nás totálně podvedly

Na Kickstarteru je vždy potřeba být vůči produktům ostražitý. Ne vždy se totiž tyto výtvory stanou skutečností. Pojďme se podívat na 5 produktů, které totálně selhaly.

Kickstarterová kampaň handheldu AOKZOE zahájena, cena vás však nepotěší

Kapesní konzole AOKZOE byla nedávno představena, disponuje procesorem Ryzen 7 6800U a bez problémů utáhne náročné tituly. Nyní byla zahájena kampaň na Kickstarteru, cena vás ale zřejmě nepotěší.

Herní pouzdro G-Case pro Switche dominuje na Kickstarteru

Jste fanoušky „handheld" hraní na svém Nintendu Switch? Pravděpodobně by vás mohlo zajímat netradiční modulární pouzdro G-Case. Jeho kampaň se objevila na Kickstarteru.

Kickstarter bude využívat blockchain

Největší crowdfundingová platforma Kickstarter plánuje přejít na technologii blockchainu, decentralizovaného způsobu přenosu peněz. Podpoří vývoj nového protokolu.

Oválný Cyrcle Phone 2 slibuje nový zážitek z používání mobilu

Nezvyklý tvar není jedinou unikátní vlastností mobilu s Androidem, který se snaží zaujmout na Kickstarteru. Má také teploměr a dva konektory na připojení sluchátek.

Pět velikostí. Ze sandálů Expandals je těžší vyrůst

Doufáme, že nás čtou taky nějací rodiče, protože pro ně máme parádní tip - kupte dětem Expandals a chvíli s nimi do žádného obchodu nemusíte.

Umění má budoucnost! Picolor namíchá milión barev

Na počítači je to jednoduché - otevřete si spektrum barev a vyberete si, jakou chcete. Ale ve skutečném životě, při malování štětci či fixami?