AMD maže tvrzení, že 4 GB VRAM nestačí pro hraní her a Instagram zavádí předplatná

Vítejte u čtvrtečního Stručně! AMD smazalo příspěvek, ve kterém tvrdilo, že 4 GB VRAM nejsou ke hraní dostatečné kvůli nové grafické kartě, jež právě 4 GB VRAM má. Instagram naopak zavádí předplatná.

Počítače mají za sebou další silný rok

Prodeje počítačů rostly i v roce 2021, pokračuje tak vlna započatá pandemií. Meziroční růst je v dvouciferných procentech, výrazně si polepšily třeba laptopy Apple.

Nový herní počítač od HP má patentovanou kryokomoru

Největší herní počítač z řady Omen od HP má chladič procesoru mimo šasi. Díky tomu se výrobci podařilo snížit teplotu CPU o šest stupňů Celsia.

Zaručí vám Intel Evo certifikace dobrý notebook? - HP Spectre x360 Convertible

Intel se snaží pomocí své poslední certifikace zaručit kvalitní a výkonné notebooky. Daří se mu to však a vystačí vám požadované parametry v běžném životě?

Součástí lineupu LG pro práci z domova je all-in-one s RTX 3080

Práce z domova nebude kvůli pandemii úplné tabu asi už nikdy, právě proto LG představilo několik zařízení, která by právě při práci z domova mohla být užitečnými společníky.

Ledová sluchátka a odolná myš od OMEN

Většina z nás zná jejich herní odnož OMEN od HP, která má obdobně širokou nabídku. Jako správný výrobce herního příslušenství nabízí i sluchátka a myše.

Tiskárna HP se maskuje za knížku. A poslouchá

HP s nově představeným modelem vzbuzuje pozornost - inkoustová tiskárna Tango na rozdíl od většiny konkurence poslouchá hlasové povely a tedy i virtuální asistenty.