Zobrazit vše ve dne 26. 5. 2023

Xiaomi 14 Pro má dostat čip Snapdragon 8 Gen 3 a podporu 120W dobíjení

Známý leaker přináší další detaily o chystané vlajkové lodi z dílny čínského giganta Xiaomi. Pod kapotou Xiaomi 14 Pro najdeme vlajkovýSnapdragon 8 Gen a lepší baterii ve srovnání s předchůdcem.

Meta oznámila další velké propouštění zaměstnanců

Meta oznámila další vlnu propouštění, což je třetí takové oznámení za poslední tři měsíce. Od listopadu předchozího roku bylo zrušeno více než 20 000 pracovních míst.

AOC představuje levný 165Hz QuadHD monitor Q24G2A/BK

Světově známý výrobce monitorů, AOC, rozšiřuje svůj bohatý katalog o další kousek. Ten láká na IPS panel se 165Hz obnovovací frekvencí a rozlišením QuaHD, nicméně i přesto má nízkou cenovku.

Bílý dům chce zjistit rizika AI a dopad na pracovní trh

Bílý dům hodlá vypracovat studii, která by monitorovala rizika umělé inteligence (AI) ve společnosti a jaký by mohla mít dopad na pracovní trh nejen ve Spojených státech.

Kolik bude stát Xiaomi 13 Ultra v Evropě a jaké varianty budou k dostání?

Známý leaker přináší detaily o ceně očekávané vlajkové lodi Xiaomi 13 Ultra na francouzském trhu. Hlásí také, v jaké variantě bude smartphone možné pořídit. Těšíte se?

Motorola Razr 40 Ultra zasažena dalším velkým únikem

Toto Motorola neuhlídala. Objevila se další spousta uniklých detailů souvisejících s nadcházejícím skládacím smartphonem Razr 40 Ultra. Podívejte se na jeho krásu v uniklé upoutávce.