Zobrazit vše ve dne 10. 6. 2022

Dell vylepšuje notebook XPS 13 a představuje XPS 13 2v1

Společnost Dell vylepšila svůj notebook XPS 13 a dala mu procesor Intel 12. generace. Kromě toho představila i notebook 2v1 s názvem XPS 13 2-in-1, vyjde v létě.

Známe data vydání ohebných telefonů a hodinek od Samsungu?

Nedávno jsme se díky únikům dozvěděli širokou škálu informací o skládacích telefonech Z Flip 4 a Z Fold 4. Nyní se spekuluje o jejich barvách a datu vydání. Řeší se i hodinky Galaxy Watch 5.

Spotify se rozšíří o novou funkci. Budou to audioknihy

Streamingová služba Spotify se neustále rozšiřuje. Nedávno to byly podcasty. Pro tento rok to budou překvapivě audioknihy. K vyladění nové funkce pomohou experti z nedávné akvizice.

Apple možná vydá iPad Pro se 16 GB RAM a čipem M2

Vlajkový čip M2 bude prvně použit v notebooku MacBook Air, přáli bychom si jej ale i v jiných zařízeních, třeba iPadech. Jeden takový by mohl vyjít ještě letos a možná nabídne 16 GB RAM.

TSMC údajně začne vyrábět čipy M2 Pro ještě letos

Na konferenci Apple WWDC nám byl představen nový vlajkový čip M2. Přestože první zařízení s ním bude dostupné v červenci, spekuluje se už o výrobě čipů M2 Pro.

Tohle jsou ta nejpohodlnější sluchátka - Corsair HS65 Surround

Najít headset, který je ideální nejen pro svůj dobrý zvuk, kvalitní mikrofon, ale je i dobře vyztužen, to není vyloženě jednoduché. Proto byla Terka nadšená, když objevila Corsair HS65 Surround.