Co si o masce Razer Zephyr myslí v zahraničních redakcích?

Po několika měsících testování a ohlašování novinek se ochranná maska Razer Zephyr dá koupit. Dnes bychom se zaměřili na to, co si o ní myslí v zahraničních redakcích.

Jak vyřešit nedostatek polovodičů? Sony s TSMC možná otevře továrnu

Nedostatek polovodičů je hlavním důvodem, proč si v obchodech normálně nemůžeme koupit konzole nové generace. Krize s čipy dolehla také na grafické karty a automobilový průmysl.

Nvidia potvrzuje katastrofální situaci: Nákup nových karet bude letos obtížný

Nvidia se rozhodla odkrýt karty a nevěšet svým zákazníkům bulíky na nos. Pokud si v letošním roce budete chtít koupit novou grafickou kartu GeForce RTX, musíte se připravit na to, že to bude obtížné.

Foxconn potvrzuje černý scénář s nedostatkem komponentů pro grafické karty a next-gen konzole

Jeden z předních výrobců elektroniky na světě potvrzuje černý scénář. Tchajwanská společnost Foxconn očekává, že celosvětový nedostatek počítačových čipů může trvat až do druhého čtvrtletí roku 2022.

Chytrý respirátor s RGB od Razeru proti covidu-19 se stává skutečností

Začátkem letošního roku společnost Razer v rámci CES 2021 představila unikátní chytrý respirátor pro každodenní použití. Z projektu Hazel se nakonec stane skutečný produkt.

Razer představil chytrý respirátor

Firma Razer přišla s unikátním „respirátorem“ pro každodenní použití. Má například RGB. Další podrobnosti o něm vás možná přesvědčí, že tenhle chytrý respirátor opravdu stojí za to.

Sony výrazně zvyšuje výrobu PS5. Kolik kusů chce mít připraveno na vydání nové konzole?

Sony měla podle nejnovějších zpráv zvýšit výrobu PlayStationu 5, aby pokryla narůstající poptávku související s koronavirem Covid-19. Obavy z druhé vlny infekce mohou zvýšit prodeje konzolí a her.