Speciální ASUS ROG Phone 6 inspirovaný Batmanem, takto bude vypadat

ASUS možná připravuje speciální edici herního mobilu ROG Phone 6, inspirovaná bude Batmanem. Změn na zadních krytu moc nenajdeme, výrobce ale bude sázet hlavně na nové motivy uživatelského rozhraní.

Obrázky herního mobilu ASUS ROG Phone 6, jeho ovladače i obřího chladiče

Nedávno jsme se dozvěděli informace o telefonu ROG Phone 6, chyběl nám ale jeho design. To už ovšem neplatí, leaker Evan Blass zveřejnil, jak vypadá telefon, jeho ovladač i chladič.

I telefony se dají dělat jinak - Herní mobil ROG Phone 6

ROG Phone 6 je perfektní ukázkou toho, co se stane, když společnost, která vyrábí šílené herní notebooky, udělá telefon. Tenhle mobil plný inovativní nápadů byste totiž rozhodně neměli minout.

Je libo herní telefon v edici inspirované Batmanem?

ASUS nakonec opravdu představil speciální edici telefonu ROG Phone 6, která je inspirovaná Batmanem. Ve stylovém balení najdete několik hraček, včetně malé repliky ikonického světlometu.

ROG Phone 6D je další mašinou pro náročné hráče

ASUS se pochlubil dalšími dvěma přírůstky do šesté řady herních mobilů ROG Phone. Drobných změn bylo učiněno více, ale vyjímá se nahrazení čipsetu od Qualcommu tím od konkurenčního MediaTeku.

Bude herní kousek od společnosti ASUS prvním telefonem s čipem Snapdragon 8+ Gen 1?

Dozvídáme se informace o nástupci herního telefonu ROG Phone 5. Měl by jako první disponovat procesorem Snapdragon 8+ Gen 1 a nabídne obří operační paměť.