Chytrá maska Razer Zephyr Pro už bude mít zesilovač hlasu

O chytré masce Razer Zephyr jsme psali naposledy v říjnu. Fanoušci byli zklamaní z absence slibovaného zesilovače hlasu, nový model Pro jím už bude disponovat.

Facebook ověřil fanpage Elona Muska, porušil tak vlastní pravidla

Facebooku se podařila nevídaná věc – ověřil fanouškovskou stránku Elona Muska a bral ji jako oficiální účet. Šokující také je, že tím porušil vlastní pravidla.

Co si o masce Razer Zephyr myslí v zahraničních redakcích?

Po několika měsících testování a ohlašování novinek se ochranná maska Razer Zephyr dá koupit. Dnes bychom se zaměřili na to, co si o ní myslí v zahraničních redakcích.

Souhrn z prezentace Razeru: Nabušený notebook, prémiový herní monitor i respirátor

Společnost Razer během E3 prezentace ukázala velmi výkonný notebook, nový prémiový monitor určen pro hráče i svůj respirátor s povrchovou úpravou proti zamlžování.

Chytrý respirátor se sluchátky s aktivním potlačením zvuku

Raper Will.i.am v partnerství s firmou Honeywell a designérem SpaceX skafandrů představil respirátor XUPERMASK prošpikovaný moderními technologiemi. Kromě sluchátek s sebou nese i aktivní ventilaci.

Chytrý respirátor s RGB od Razeru proti covidu-19 se stává skutečností

Začátkem letošního roku společnost Razer v rámci CES 2021 představila unikátní chytrý respirátor pro každodenní použití. Z projektu Hazel se nakonec stane skutečný produkt.

nejsem nijak zajímavý ,jen mám rád hry

I like games.

I like games

jen hráč her :D

Jsem velmi líný, ještě že na hraní her se tato lenost nevztahuje :)