– Google v rámci svého předplatného One zavádí VPN pro své uživatele se systémem iOS. Zklamáním však pro někoho může být, že tato služba vám neposkytne IP adresu z cizí země, na sledování pořadů ze zahraničí tak můžeme zapomenout. VPN je dostupná jen v případě, že si uživatel předplácí nejdražší tarif.

– Netflix nyní dovolí manuálně odstranit filmy a seriály ze seznamu rozkoukaných. Díky tomu vám tam již nebudou překážet věci, u kterých jste zjistili, že vás vlastně nebaví.

– Jste-li vlastníkem Chromebooku, možná vás potěší, že Google pracuje na režimu hibernace. Aktuálně funguje pouze režim spánku, který nechává funkční paměť RAM a spotřebovává se tak více energie.

– SpaceX odhalil svůj nový prémiový plán pro službu satelitového internetu Starlink. Za 500 Mb/s zájemci zaplatí přes 10 000 Kč měsíčně. V České republice tento tarif zatím není dostupný.

– Podle deníku The Washington Post se vozy značky Tesla potýkají s problémy, kvůli kterým nevysvětlitelně samy od sebe brzdí. To samozřejmě děsí majitele, kteří kvůli tomu podali ve Spojených státech přes 100 stížností u federální vlády.

– Uživatelé komunikační služby Zprávy Google již uvidí reakce svého protějšku se zařízením Apple. Namísto textu se tak reakce z iMessage promění v emoji.

– YouTube zavádí nové rozhraní pro celoobrazovkový přehrávač ve svých mobilních aplikacích. Nově bude jednodušší kliknutí na tlačítko like nebo dislike, sledování komentářů nebo sdílení videa, které sledujete.