Článek vznikl v rámci placené spolupráce: Společnost MSI představila nové notebooky řady Summit, Prestige a Modern s procesorem Intel Core 12. generace. Zároveň v MSI přepracovali celou produktovou řadu Business & Productivity tak, aby maximálně zvýšili produktivitu všech, kteří ji potřebují.

Certifikace platformy Intel Evo byla udělena modelům Summit a Prestige za jejich lehkou konstrukci, rychlou odezvu a dlouhou výdrž baterie. Řady Summit a Prestige také pohání diskrétní grafika od společnosti NVIDIA. Modely Summit Flip se navíc vyznačují otočným 360° designem 2v1 a možností využívat notebook jako tablet. Co se týče řady Modern, na vizuálních návrzích nově spolupracovala populární francouzská ilustrátorka Lorraine Sorlet, která řadu oživila „modernějším“ vzhledem.

Řada Business je zase navržena tak, aby dotvářela jakýkoli pracovní prostor. Hlavní poslání se ale nezměnilo, prohlásil Derek Chen, celosvětový ředitel prodeje a marketingu notebooků MSI: „Mít pevný základ, který maximalizuje vaši produktivitu.“

ŘADA SUMMIT

„Řada Summit je od svého vzniku v roce 2019 špičkovým řešením pro podnikání a produktivitu. Vedle stávajících modelů Summit E13 Flip Evo a Summit E16 Flip se letos přidává nový Summit E14 Flip Evo, který poskytuje další možnosti a vyhoví tak specifickým potřebám uživatelů. Summit E16 Flip je navíc vybaven grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX, displej je chráněn technologií Tobii Aware, která automaticky uzamkne notebook, pokud není uživatel nablízku nebo rozostří obrazovku před zvědavými pohledy,“ uvádí tisková zpráva.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností MSI a přinést jejím uživatelům software Tobii Aware,“ řekla Ulrica Wikström, viceprezidentka divize PC ve společnosti Tobii.

Samozřejmostí jsou zámky webové kamery a portů, podpora TPM, otick prstu nebo infračervená webová kamera a upozornění na její stav. Díky integrované technologii Tile notebook snadno dohledáte podle jeho poslední polohy.

„Řada MSI Summit je stvořena pro produktivitu, ale není možné být produktivní, pokud trávíte zbytečný čas hledáním ztraceného nebo zapomenutého notebooku,“ řekl CJ Prober, generální ředitel společnosti Tile. „Naše spolupráce s MSI a Intelem umožňuje snadno odemknout vyhledávací schopnosti pomocí předinstalované aplikace Tile pro Windows a zajistit, aby lidé mohli dále a nerušeně pracovat.“

ŘADA PRESTIGE

Design řady Prestige se řídí estetikou. Jak Prestige 15, tak Prestige 14 se mohou pochlubit tenkým a lehkým designem šasi, který zajišťuje mobilitu a zároveň zachovává vlastnosti chlazení. Díky technologii Hi-Res Audio v kombinaci se zpracováním zvuku DTS se můžete ponořit do bezztrátové hudby.

„Zůstaňte produktivní, mluvte sebevědomě a slyšte ostatní zřetelněji. Vyberte si mezi grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX nebo platformou Intel Evo na základě preferencí. Poznejte rozdíl díky technologii True Pixel, která oživuje obraz s úžasnou přesností barev. Užijte si vyšší zabezpečení díky biometrickému přihlašování obličejem nebo otiskem prstu, které je rychlejší a není zapotřebí si pamatovat hesla. Dlouhá výdrž baterie a rychlé nabíjení jsou vlastnosti, se kterými budete produktivní po celý den, bude-li třeba. Harmonická kombinace funkcí dává modelu Prestige jeho prestižní jméno.“

ŘADA MODERN

„Řada Modern je oblíbenou volbou pro ty, kteří udávají trendy. Proto se společnost MSI spojila s francouzskou ilustrátorkou Lorraine Sorlet, aby prostřednictvím vizuálů inspirovaných láskou, prací a cestováním vyprávěla čtyři příběhy. Trendy a zároveň sofistikovaný charakterizuje nový vzhled, který model Modern dostává,“ uvádí tisková zpráva.

Design bude možné vidět v barvách Classic Black a Urban Silver, vy si tak můžete vybrat styl, který odpovídá vašemu každodennímu životu. Díky všem těmto myšlenkám si řada Modern zaslouží své opodstatněné místo v kategorii Business & Productivity se spoustou produktivních funkcí: tenký rámeček nabízí vyšší poměr obrazovky, 180° výklopná obrazovka umožňuje snadné sdílení, zvětšený touchpad přináší lepší skrolování a klávesnice plné velikosti nabízí celou sadu klávesových zkratek. "Řada Modern je skutečně krásným doplňkem, který můžete nosit všude s sebou," řekla Anne Lee, Senior Product Marketing divize notebooků MSI.