Technologický gigant Microsoft, ve spolupráci s kosmetickou ikonou Maybelline, představil do své firemní platformy Teams zbrusu nové make-up filtry. Jak uvádí Microsoft ve svém oficiálním blogovém příspěvku, nové make-up filtry jsou tu proto, aby některým uživatelům ,, usnadnily život“.

Díky aplikaci Maybelline Beauty nyní nabízí platforma Microsoft Teams celkem dvanáct jedinečných filtrů, které představují širokou škálu různých stylů a barevných možností make-upu. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby dokázaly harmonicky ladit s pletí jednotlivých uživatelů.

Pokud se uživatelům některý z těchto filtrů zvlášť zalíbí, mohou si jeho vzhled přizpůsobit a získat informace o použitých produktech. Tato implementace je pro kosmetického giganta Maybelline New York zároveň příležitostí k propagaci jeho produktů.

Podle oficiální zprávy společnosti Maybelline New York je hlavním cílem této inovace dodat každému uživateli sebevědomí potřebné k vyjádření své osobní krásy, bez ohledu na to, zda pracuje osobně nebo virtuálně.

Tato nová funkce je nyní dostupná pro uživatele Microsoft Teams Enterprise a lze ji najít na kartě Video Effects v nastavení schůzek Teams.