Hru jsem koupil jako podporu Kojimi a vcelk dobrého nápadu. Každopádně hra jako takova mě nebavila a na pribeh jsem se podíval přes YT.

@astromedia "When player tells you he is not happy, he is always right. When player tells you what to do to make him happy. He is usually always wrong".

Jinak Island expedice se tématicky hodí, ale momentální lore kterým se hra ubírá to nedovoluje (celý ostrov Aeternum je obklíčen bouří). Už víme že plánují jakýsi "dungeon mutation" a "PVP arenas/tournaments", takže "repeatable content" mají v plánu. Dokonce se i mluvilo o expanzi s loděma, tak třeba se toho jednou dočkáme.

@Sarilen420 Rozdíl mezi questy ve WoW a New World není téměř žádný, oboje stojí za hovno. Jen ve WoWku ti hra říká co máš dělat (a skoro ty questy dělá za tebe) což se v New Worldu neděje (old school design kde tě hra nevede za ručičku) a proto dělat repetitivní questy je víc otravné.

Na druhou stranu ta hra dělá vše mnohem lépe než WoW, teda až na boss design, ten má Blizzard bezkonkurenční.

Super video, i jako majitel RTX karty víc fandím FSR jelikož to pokryje mnohem větší počet hráčů.

Jo a na porovnání DLSS a FSR už máme hry, například Marvel's Avengers a Necromunda: Hired Gun podporuje oboje a dá se tak přímo porovnávat.

Nehodlam jakkoliv podporovat ActiLizzard odpad.

Co říká Gelu, je správně, ale video je špatně (8:12). Kdo dělal video? Abych z vás neudělal nezaměstnaného.

@corey26 Ti Němci tam vypadají historický věrnější než v BF V. Vypadají jako HD verze z 1942.

Jediná věc která u mě probudila zajem. Bude skvělé pokud to bude mít i mod support pro Custom content. O to déle prodlouží život jako u předchozím dílům s mod podporou. Snad bude oficiálně i content z BF Vietnam, 2 a 2142.
Snad se to podaří, poslední Battlefield který je pro mě Battlefield stále zůstává 2142.

Mě v Death Stranding táhl kupředu víceméně jen příběh. Když došlo na nějaké vedlejší úkoly (zasilky), byla to repetetivní nuda.

rash-7 okomentoval Activision čelí žalobě!
před 6 hodinami

@petr-ix já nemám ani jednu a i kdyby to udělali povinně tak mě budou muset na místě zastřelit =)

upřímně se na to těším víc než na cyberpunk který sice byl dobrej i přes tolik chyb co jsem nalezl ale že by to byla až tak velká pecka se říct nedá

Radši nám dejte Prey 2