5 správně po večeru s whisky, takže vlastně celkem úspěch :D

Bude to spíše novota která se asi hned tak neujme, každý si hru radši nastaví podle toho co mu vyhovuje nebo ví jak které jsou náročné.

3 body i přez to že jsem nikdy HP neviděl, to vidím jako úspěch

@aira666 Věřím že bude poctivý jako 6. díl a snad i lepší :-)
First person byl opravdu dobrá volba do RE

@ironmarek naštěstí máme Zacka Snydera, a i když to byl starý formát a koukal sem na to jak na seriál, tak mě to fakt bavilo...

@damn já to spíš vidím na takový hybrid, toho co tu už bylo napsáno... "nechce se ti hrát dlouho... tak zaplať, zkrátime ti to"... "hraješ dlouho, tak zaplať, ať máš čím mlátit ty overhypnutý nepřátele"..., ale třeba se pletu, a bude to mít smysl...

@kamzik4 já mam... sice bílou, ale je taky hranatá 😀😀😀

@Greenbone77
A ještě všechna čest a všechno uznání celé české překladatelské komunitě, která je schopná pomálu zadarmo překládat hry. :)

@Ricmont Já bych si dovolil nesouhlasit, protože si myslím že naopak lokalizace ve hrách hraje pro spousta lidí ten hlavní faktor. Musíš si uvědomit, že někdo nemá tak "pokročilou" angličtinu, aby si hru bez lokalizace kupoval. Říkáš že angličtina ve hrách je napsaná tak, aby jí rozuměl i člověk se slabší angličtinou, což máš pravdu. Ale člověk se slabší angličtinou si přečte zprávy a ještě přelouská titulky u nějaké animace. Ve hrách to tak jednoduché není, protože když máš například pasáž kde máš nějaký rozhovor a máš ještě u toho hrát (Střílet, řídit, skákat atp.) tak prostě člověku nestíhá hlava aby četl, překládal a do toho ještě hrál. Sám z vlastní zkušenosti vím, že pak z toho nemáš jak zážitek ze hry, tak ani nevíš co se tam říkalo, protože to člověk prostě nedává a nestíhá.

Já jsem například schopnej koupit o hru, kterou bych normálně nekoupil, když má český překlad. Pokud tohle budeme podporovat všichni, tak třeba jednoho krásného dne budeme moct hrát více her v našem mateřském jazyce. :)

@derr Také doufám, že se to moc neujme. Mám raději, když si obtížnost můžu vybrat a podle toho i ta obtížnost vypadá. A ne, aby když budu v pohodě vyhrávat, že se hra postupně zvrhne v utrpení ala Souls.

Titanium se bude hodit 👍

Radši bych byl, kdyby se čeští vývojáři pořádně rozjeli, tak jako tomu bylo na začátku tohoto století. Poláci teďka sekají jednu hru za druhou. U nás těch velkých her moc nevzniká.