Událo se

Víme jak vypadají hry, které fungují a víme jak ty, které nefungují. Teď už stačí se inspirovat při vývoji dalších her u těch správných her.

Heh, pevně doufám, že ti kšeftařští čurasové ostrouhají stejně tak, jako u posledního Switche...

@Lincoln Tak,tak....

Krása už se nemohu dočkat.

Nepisala tu polovica ludi ze je to predrazene a nema to dost dobry hw? :D

Těším se na nové AC ale netěším si na novej kombat

Good luck všem :)

Hlavně, že Zelňačka tvrdil před pár měsící něco o silným fyzickým vydání GTA6!

Mám fantastický nápad, když Valve kňučí, že za vše mohou drahé paměti a disky, může to prodávat bez nich za 400 dolarů, když cilili a 700. To mi přijde fér.

Havana vypadá nádherně.
Já se nejvíc těším, až zvednu černou vlajku na Krásce zvané Jackdaw, a budu si zpívat s celou posádkou chytlavé námořnické odrhovačky jako Leave Her Johnny - youtube.com
Cítím se zase jako v roce 2013.