Událo se

@michael-nae no hlavně by měli ukázat gameplay a nějakou tu novou mechaniku z něj .

Je fajn že už jsou předobjednávky. Ale furt neukázali žádný gameplay.

@July85 Takže si trefil(a) to hlavní, takže cajk! Víš jak se ozvat v rádiu! Víš na jakých ostrovech to je! A taky víš jak se jmenuje pilot :-D Za mě dobrý základ hehehe :-))

To jsem si taky včera říkal, že třeba později oznámí i verzi kde bude disk, aby ještě víc ojebali hráče, kteří chtěli hru s diskem v krabičce a museli GTA VI koupit znovu! :D Lepší ale než nic.

Takže počkám a dočkám se disku (snad)! Skvělá zpráva! ♥

@Ten-Martin To je běžný i teď ... stahuješ dodatecny veci + updaty, patche :-)) Ale aspoň ten hrubý základ máš :-) Spíš je to takový smutný za mě ... Jak kdyby končila éra disků tímhle :(

@Tyros I kdyby tam byl jen jeden disk se základem a zbytek by tahalo z netu tak budu stokrat spokojenější, než za krabičku s nálepkou uvnitř :-D to fakt postradá smysl kupovat ji :-)

@Nightmare1995 Dyť máš čas do podzimu, nikam to neuteče když je to jen digitálně =)