Událo se

3.. ;D.. Rovnou se přiznám že jsem to nikdy nehrál.. Doufal jsem že aspoň trefím nulu, ale opět se nezadařilo.. :D Každopádně díky po hodně dloouhý době za nový kvíz a ať jich je víc.. x)

Sakra, na tohle jsem si měl šetřit více bodů orysCry ...ale tak co, zkusím 😅..GL všem 🍀🍀

sTv okomentoval Jak dobře si pamatujete Operaci Flashpoint?
před 9 minutami

11/15 Super kvíz, včetně zajímavostí, díky.
Last played 2019 a myslím že Red Hammer jsem nedohrál, čas to napravit.

@Mikmar Heretiku! :D

OF jsem v postatě nehrál, jen jsem to kdysi zkusil a okamžitě jsem poznal, že to není nic pro mě. Takže 7 bodů z tipovačky beru jako dobrý výsledek.

Chlapci moji zlatí... túto hru si budem pamätať na večné veky! Bol toho plný LEVEL. Nepredstaviteľné veci, vraj voľný pohyb po mape, môžeš ísť všade kam vidíš, nasadnúť do hociktorého vozidla. Na konci 90. rokov (kedy vychádzali preview články) sci-fi vec. Potom prídem ku kamarátovi, checkujem mu poličku a zrazu vidím - Flashpoint! Ešte ani nemal vyjsť. Kričím "TY MÁŠ FLASHPOINT?!!" A on "Ticho, ticho!!". A to bolo péčko s Jennou Jameson o hasičoch. Strašná blbosť. Prvých 15 minút to má normálne zápletku úplne mimo, pozrite si to :D

Velká bída 3 body :D Ale mám originálku s IL2 strumovikem jsem to hrál jak nikdy :D

Na na ten online jsem se fakt těšil, velice smutné kolik finančních prostředků a času se spláchlo do záchodu.. fiolaThinking

Doufám že stihnu steamframe

Jsem klidnej,za pár let to bude zadarmo na Epicu jako pětka :-))

@jirku1205 XD

@Zibby true true +