Událo se

@lister88 no žádnou. Jen pro zajímavost.

@h-thor-dk Já nechal letos vypršet PS Plus Extra a koupil za tu výhodnou cenu.

Jestli to někdy výjde tak na nový Xbox.gelunny

Zrovna Howard není někdo, kdo by mě uklidnil tvrzením že "odvádějí opravdu, opravdu skvělou práci"... ;D

Pokud Todd Howard chválí práci lidí v Arkane, tak tam musí být dobrý peklo a začínám mít opravdu strach :DDD "It just works"

Proč to lidi zavrhujete? Za mě pecka, mám 6ti letou dceru a ta se mnou tyhle hry chce strašně hrát (Zaklínač, Spiderman 2..), takže já si to zahraju se vším všudy a když u toho bude tak tam zapnu tkz. dětský mód ;). Do teď sem myslel, že tuhle hru bohužel budu muset vynechat. Tohle mi ji vrátilo na seznam ;)

@darkyuri-cz potřebuješ za každou cenu, aby ti to nevycházelo jako nesmysl, co? 😁 Co když nehraju MP? Navíc, stejně bych si platil Gamepass od MS, abych měl "free" hry, ale pochybuju, že by na tom jel treba Indiana Jones bůh ví jak kvalitně a s cyberpunkem počítat nemůžu vůbec.

@pedro1pedro když do toho šli, netušili o rammocalypse

@Aklain recenze ještě nejsou... tu vyšlo pouze preview :-)