Událo se

Taková relax hra před gta ideál 😁👍

Proč je ta krabice tak nudnááá? xD

I kdyby to bylo CTR C + CTR V styl jako bylo u RDR 2 tak to by rozhodně nevadilo v gta vi 😁 narozdíl od jiných vývojářů 😅

Super, už se moc těším 👍 Snad to tak vyjde.

Vypadá to dobře, ale mám obavu o dvě věci - sílu značky a zájem o tyto strategie...

@duuku A to vypovídá přesně co? xD O té hře se vpodsattě nemluví. Nepamatuji si žádnou debatu od doby vydání 1.0 verze a free weekendu, kdy hra fungovala asi jako za dob alfy. Od té doby ticho po pěšince. Já netvrdím, že ta hra umřela, tvrdím, že bohemkla ji zabila, tedy tím míním její potenciál. DayZ v době oznámení byla veliká věc. Mnoho her tohoto žánru tehdy nebylo. Jenže vývoj začal stagnovat a po letech nadávek a proseb hráčů to Bohemka vydala ve stavu který neodpovídal plné verzi, plácli na to cenovku 40 éček a znovu se na to vykašlali. A bohužel, to není jediná hra bohemky která měla výborný potenciál, který nebyl dotažen a vyšuměl. DayZ nikdy nenaplnila svůj potenciál, nikdy nedokázala být hotovou hrou a to je za mne zabitá hra. Lidi hrají ve velkém na NESku a jiných starýcho konzolích které jsou za zenitem, takže to že někdo něco hraje, fakt nic neznamená. :)

Skvělá zpráva, tak nějak jsem si myslel, že by to mohlo být geluSmile

@Tenurri To jsem zkoušel, moc to nepomáhalo :D

k*rva 2300kč na Alze, základní edice

@Stormangels dost pomohlo omezit počet návštěvníků, ale nebylo to všmocné :D