Událo se

Všichni jsme chtěli, aby se změnilo kompletní vedení a majitelé UBI , ale ne takhle. Upřímnou soustrast.

@Endless Spiderman 2 vydali s odstupem asi roku, ta hra prodala 16 milionu kopií, ale na steamu podle vypočtu Steam charts ukazuje jak slaby zájem na PC byl, 28 000 hráču rekord, což je strašně nízké číslo, jednička dala 66 000 na steamu, Helldivers 2 na steamu 460 000, prostě ten zájem o PC porty přiběhovek od Sony se opravdu snižil. Tak na to kašlou.

@andree88cz LEGO Horizon Adventures vydali i na PC day 1 a prodalo se na PC asi 5000 kousků xD

Přišlo mi že koukám na přeskinovanýho SpongeBoba...

Companion app jsem používal. Ano, většina byla pěknej sh*t, ale mit mapu ve Falloutu 4 vedle na mobilu se hodilo. Jen optimalizace byla úplně marná, protože baterku to vycuclo za 20 min a telefon se zahříval víc než Babiš pri dotazu na financování ČT.
A apka k MGS V taky nebyla marná, ale tam zase nešlo na malém displeji trefit všechny ty složité funkce co apka uměla a poslat si drop na mapu bylo s přesností +/- jeden stát...
Vlastně když na to vzpomínám, nechybí mi to :-D :-D

@predator5552 tak to jsou zrovna věci, co jdou povypínat, ne? Takže žádný problém.

@conan jednoduché riešenie, nech vydávajú len na epic-u. osobne som proti exkluzivitam, ale pokiaľ by bola zdôvodnená tým, čo popisuješ ty, akceptujem. ale ako zákazník by som hru proste oželel a na epicu nekúpil.

@Zibby S tím co jsi napsal souhlasím, viz legendy: B52, A10, F15, F16, F/A 18, na druhou straně tyto stroje prochází skutečně hloubkovou modernizací (např. F15E) ale přesto do této konkrétní civilní Cesny bych asi nevstoupil (tedy ne že by to někdy hrozilo...). Našel jsem stránku, kde je seznam všech havárií (včetně této poslední) a je to seznam na 6x A4 (cca 550 havárií - to letadlo je lítající rakev)- zde link:
aviation-safety.net

@Domsou to ja sem taky, ale konzole mam prave kvůli exkluzivitam..

@ArmyBishop
Oni s tím za 5 let znova příjdou se neboj. První nechají lidi si nakoupit ty jejich konzole a pak to narvou na pc.

Hráči: Chceme remake Rayman 1 a 2! Jubisoft: Tady máte Legends! Alias takřka zbytečná hra