Intel se vrací do hry! Jak funguje jeho 12. generace procesorů?

Intel se svou dvanáctou generací procesorů přichází s novým rozdělením jader, která zajišťují lepší výdrž baterie a zároveň větší výkon. Jak ale vlastně tato technologie funguje?

Grafická karta, která splní všechna vaše přání - TUF Gaming GeForce RTX 3070 Ti 8GB

Pro většinu hráčů stěžejní bod jejich nadupaných mašin. Každý chce tu nejvýkonnější, ale zároveň také nejtišší, kterou zvládne chladit na přijatelné teploty. Všemu vyhoví TUF GeForce RTX 3070Ti 8GB.

Konečně pořádně velký monitor! - Dell G3223Q

Přemýšleli jste někdy o koupi většího monitoru? Dnes se podíváme na pořádně velký kousek od Dellu, který se hodí jak na hry, tak na profesionální práci.

Snapchat oznámil předplatné, umožní třeba předběžný přístup k nevydaným funkcím

Telegram nedávno spustil předplatné plné bonusů, mezi nimi je třeba vylepšené stahování a sdílení souborů. Snapchat se chytil stejné myšlenky a oznamuje službu Snapchat+.

První neoficiální fotografie PlayStation VR2

Na internetu se objevila první neoficiální fotografie PlayStation VR2, včetně ovladačů. Pochází od studia Bit Planet Games, autorů oblíbené letecké simulace Ultrawings.

Obrázky herního mobilu ASUS ROG Phone 6, jeho ovladače i obřího chladiče

Nedávno jsme se dozvěděli informace o telefonu ROG Phone 6, chyběl nám ale jeho design. To už ovšem neplatí, leaker Evan Blass zveřejnil, jak vypadá telefon, jeho ovladač i chladič.

novější příspěvky z 29. 6. starší

7 věcí, které nás štvou na Windows 11

Za několik málo měsíců to bude druhý rok, co můžeme na našich počítačích veřejně vlastnit Windows 11. Přesto však stále tento operační systém není bez problémů. Jaké věci nám na něm vadí nejvíc?

Lepší verze telefonu Black Shark 5? Únik odhaluje její specifikace

Herní telefony Black Shark 5 a jeho Pro verze byly uvedeny na celosvětový trh teprve nedávno, přesto se už údajně připravuje další kousek. Nabídne třeba lepší čip.

Qualcomm omylem prozradil datum vydání čipu Snapdragon 8 Gen 2

Druhá generace mobilního čipsetu Snapdragon 8 přijde dříve, než se čekalo. Prozrazuje to teď už odstraněná zmínka na stránkách společnosti, která stanovuje datum konference.

Sony představila vybavení pro hráče: sluchátka a monitory Inzone

Sony má nové vybavení pro hráče. Řada Inzone zahrnuje dva herní monitory a troje sluchátka s mikrofonem. Jsou navrženy pro hráče a kompatibilní s PC a konzolí PS5.

novější příspěvky z 28. 6. starší

Intel se vrací do hry! Jak funguje jeho 12. generace procesorů?

Intel se svou dvanáctou generací procesorů přichází s novým rozdělením jader, která zajišťují lepší výdrž baterie a zároveň větší výkon. Jak ale vlastně tato technologie funguje?

Hodinky umožňují dětem trénovat příšerky, když se budou hýbat

Bandai využívá hru k tomu, aby motivovalo děti k vykonávání fyzické aktivity. Díky speciálním hodinkám mohou trénovat Digimony a bojovat s nimi, musí ale sportovat.

novější příspěvky z 27. 6. starší

Tenké notebooky od Huawei míří do Evropy, vybaveny jsou procesory Intel 12. generace

Huawei před měsíem uvedl na čínský trh notebooky MateBook 16s a MateBook D16, nyní míří i do Evropy. Jsou vybaveny procesory Intel 12. generace a potěší i operační pamětí.

Další konkurence pro Steam Deck? Utáhne Elden Ring, Forzu i Cyberpunk

Handheldů sice bylo dost, firmy ale z ukazováním nových kousků nekončí. Nyní svou konzoli představila i společnost AOKZOE. Ukázala nám, že na ní pojede třeba Cyberpunk 2077 nebo Elden Ring.

OnePlus chystá další chytré hodinky a jiné příslušenství. Konkurence pro Samsung či Xiaomi?

Společnosti OnePlus se hodinky v minulosti moc nevyvedly, přesto ale hodlá v této branži setrvat. Ve třetím kvartálu letošního roku budou zřejmě představeny hodinky, náramek a bezdrátové špunty.